İnşaat Firmaları 

inşaat firmaları
Firma Arama
Reklamlar

İLLERE GÖRE


Arama Sonuçları (Sonuç Sayısı : 612)

Akçati Cephe Kaplama |Bursa çelik çati s

http://www.akcaticephe.com - 0224 256 60 70

FIRMAMIZ BURSADA ÇELIK ÇATI ISLERI, ÇATI KAPLAMA ISLERI, CEPHE KAPLAMA ISLERI YAPMAKTADIR...AKCATI CEPHE, sektöründeki hizmet tecrübesi ve birikimlerini müsterilerine aktarmak adina kurulmustur.AKCATI CEPHE, sektöründeki saygin,istikrarli, kaliteli, güvenilir bir kurum olmayi hedefleyen ve bu hedef dogrultusunda alaninda en iyi olmak için çabalarken her ne kosulda olursa olsun, ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden, ekip çalisanlari ile beraber, degisimi yakalayarak ve sürekli gelisimi benimseyerek müsteri memnuniyetini saglamaktadir.Müsteri memnuniyetini ilke edinmis, güler yüzlü ekibimizle her basarimizla bir adim daha ileriye götürmektedir. Müsterilerimizin bulundugu her yerde bulunup, ihtiyaç duyduklari ürün ve hizmeti saglamak firmamizin kalitesini ve farkini müsterilerimize sunmak bizim görevimiz haline gelmistir.

Onurcan İnşaat Turizm

http://www.onurcaninsaat.com.tr - 0212 639 61 56-212 504 65 04-

*Onurcan İnşaat Turizm San ve Tic.Ltd.Şti; 28 yıldan beri süre gelen engin tecrübenin ve geleneğin yeni nesil temsilcisidir.* 1985 yılında osman nuri keleş şahıs firması ile başlayan inşaat serüvenimiz 1990 yılında Onke İnşaat San ve Tic.Ltd.Şti olarak sektördeki yerini almış ve 2007 yılında ise Onurcan İnşaat Turizm San ve Tic.Ltd.Şti olarak devam etmektedir.*Bu süreç zarfında gerek kamu ihaleleri gerekse özel sektör işleri alarak yüzlerce işe imza atmıştır.

ACAR İNŞAAT

http://www.acarinsaatltd.com - 0216 576 82 17

FAALİYET ALANLARIMIZDaire, Ev, Bina, Villa. Yazlık, Okul, Fabrika, Ofis, MağazaA dan Z yeAnahtar TeslimiTADİLAT, TAMİRATDEKORASYON, İZOLASYON,ALÇIPAN VE ASMA TAVAN, ÇATI AKTARMA VE YENİLEME,DIŞCEPHE MANTOLAMA, BOYA VE ONARIM,DIŞ CEPHE CAM VE KAPI KENARI SÖVE SÜSLEME,MASİF, LAMİNANT VE LAMİNE PARKE,KARTONPİYER VE KEMER,ELEKTRİK VE SU TESİSATI, DOĞALGAZ TESİSATI,MUTFAK DOLABI VE MOBİLYA,AMARİKAN PANEL KAPI VE MOBİLYA KAPI, ÇELİK KAPI,PVC (FIRATPEN) KAPI VE PENCERE.KALEBODUR, FAYANS, MERMER VE GRANİT UYGULAMA,ISI, SU VE SES YALITIM UYGULAMA,ŞINGIL, MEMBRAN VE KUMLU MEMBRAN UYGULAMA, KIRIM VE YIKIM İŞLERİ.TEK ELDEN VE GARANTİLİ OLARAK ACAR İNŞAAT SAN ve DIŞ TİC LTD ŞTİ GARANTİSİN DE EN KISA VE EN UYGUN ŞEKİLDE YAPILIR.

ENPA CAM PVC YAPI MALZ.PAZ.TİC.LTD.ŞT

http://www.enpacam.com.tr - 0.312 472 24 84

Kurulduğu ilk günden beri kalite, kontrol ve sağlamlığı ilke edinen firmamız; PVC sistemleri üzerine hizmet vermektedir. Dünyadaki ve ülkemizdeki sektörde gelişmeleri ve değişimleri yakından takip edip, sizlerin verdiği destekle yurdun her bir köşesine hizmet vermektedir.İşimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik, müşterilerimize en iyi hizmet verebilmek, yüksek malzeme kalitesiyle sağlam ve düşük maliyetli iş çıkarmak temel prensiplerimizdendir. Üretmekte olduğumuz ürünler yüksek malzeme kalitesiyleuzun yıllar deforme olmadan kullanım sağlar. Firmamız faaliyet gösterdiği PVC ve dekorasyon mamulleri üzerine edindiği tecrübeyle uzmanlaşmıştır.Siz hayal edin biz gerçekleştirelimBilimsel araştırmalara ve psikolojik kuramlara göre yaşadığımız mekânların ruh ve beden sağlığı üzerindeki etkisinin ne derece büyük olduğunu biliyor musunuz?Kendinizi daha huzurlu ve rahat hissedeceğiniz ortamlar oluşturacak mutlu bir yaşam için;İç dekorasyon konusunda yenilikçi düşüncelerle sizleri saraylara taşıyoruz.Cam Balkon ve PVC Uygulamaları Büyük hayallerinize küçük tasarruflarla ulaşmanın yolu EN-PA dan geçer. Cam balkon sayesinde yaz – kış kahve keyfinizi estetik ve konforla bir arada yaşacaksınız.Mutfak Dolapları Kişiye özel dolap tasarımlarımızla kendi atölyemizde hizmetinizdeyiz.Firmamız Taahhüt, Proje ve Lojistik işlerinizde çözüm ortağı olarak hizmet sunmaktadır.Fiyat tekliflerini almadan karar vermeyin.

Evrim İnşaat

http:// - 0.216 540 13 14

Modernleşenşehrimizinmuhtelifmuhitlerindeteknolojinin,mimarigelişmelerin,estetiğinbuluştuğu,güvenle vehuzurlayaşanılabilecekkonutüretmek,.Projelerimizdekalitelimalzemevenitelikliişçilikuygulamak.Müşterimemnuniyetinienüstseviyedetutmak,.Satışsonrasıhizmetindevamlılığısağlamak,şirketimizintemelprensiplerindendir.Sizlerdenaldığımızgüvenlegelişenteknolojivedeğişendünya'yauygunprojelergeliştirereksizlerehizmetetmeyedevamediyoruz.

AKSU CEPHE SİSTEMLERİ

http:// - 0.216 545 31 23

Firmamız müşterileri ile karşılıklı güven doğrultusunda bu günlere gelmiş, dostluk ve hoşgörü çerçevesinde kalite konusunda taviz vermeden yoluna devam etmeye kararlıdır. Portföyümüzde bulunan müşterilerimizle sağladığımız bire bir yakın dostluklar bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimizdir. İlkesi ;kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti olan firmamızı aramanız bize yeni dostluklar kazandıracaktır. Birçok markayı ve ürünü bünyesinde bulunduran firmamız ile çalışma ayrıcalığını sizlerinde yaşaması bize büyük mutluluk yaşatacak ve hizmet anlayışımızda yeni ufuklar açacaktır

MNB DEKORASYON

http://http://www.boyatadilat.net - 0212.238 94 98

Üç kardeş (Mustafa, Nafiz ve Bekir Köse ) tarafından 1994 yılında MNB Yapı Dekorasyon adıylakurulan firmamızın aldığı ilk tadilat işleriİstanbul’da Millet Caddesi'nde idi..Saygı ve sevgiyle bu günlere getirdiğimiz şirketimiz, bizi yarınlara taşıyacak en büyük sermayemizdir. Sürekli olarak gelişen bir çizgide müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik en iyi hizmeti verme ve memnuniyetlerini sağlamaya dönük çalışmalar yapma anlayışındayız.Firmamız, kurulduğu günden beri İstanbul’un birçok yerinde -özellikle merkezi yerlerinde (Moda, Erenköy, Bağdat Caddesi, Ataşehir, Eyüp, Feneryolu, Taksim, Mecidiyeköy, Fatih vs...)- birçok daire ve işyerinin boya, tadilat ve tamiratlarını üstlendi.MNB Yapı Dekorasyon, sektörü iyi tanıyan, alanında uzmanlaşmış ve deneyimli ekibiyle bu sektörde uzun sayılabilecek bir süredir kaliteli hizmet verme çabasındadır.Misyonumuzİnşaat ve dekorasyon faaliyetleriyle ilgili hizmet alanında uzman kadro ve deneyimli ekibiyle müşteri beklentilerini ön planda tutarak müşteri memnuniyetine odaklanan bir kalite anlayışı ile aldığı işleri kaliteden taviz vermeden en uygun fiyatla sonuçlandırmak...VizyonumuzFirmamızı, on yıl içinde bir inşaatın ya da eksikleri olan bir evin bütün ince işlerini sorunsuz yerine getiren, bu alanda en büyüklerden biri olan ve müşteriyi daima önemsediği için bunu "minimum fiyat, maksimum kalite" anlayışından taviz vermeden gerçekleştiren bir şirket haline getirmek...

YORULMAZ ÇATI

http:// - 0.537 872 86 51

Firmamız müşterileri ile karşılıklı güven doğrultusunda bu günlere gelmiş, dostluk ve hoşgörü çerçevesinde kalite konusunda taviz vermeden yoluna devam etmeye kararlıdır. Portföyümüzde bulunan müşterilerimizle sağladığımız bire bir yakın dostluklar bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimizdir. İlkesi ;kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti olan firmamızı aramanız bize yeni dostluklar kazandıracaktır. Birçok markayı ve ürünü bünyesinde bulunduran firmamız ile çalışma ayrıcalığını sizlerinde yaşaması bize büyük mutluluk yaşatacak ve hizmet anlayışımızda yeni ufuklar açacaktır

Kamer İnşaat ve İş makinaları San.

http:// - 0212 203 01 90

Firmamız müşterileri ile karşılıklı güven doğrultusunda bu günlere gelmiş, dostluk ve hoşgörü çerçevesinde kalite konusunda taviz vermeden yoluna devam etmeye kararlıdır. Portföyümüzde bulunan müşterilerimizle sağladığımız bire bir yakın dostluklar bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimizdir. İlkesi ;kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti olan firmamızı aramanız bize yeni dostluklar kazandıracaktır. Birçok markayı ve ürünü bünyesinde bulunduran firmamız ile çalışma ayrıcalığını sizlerinde yaşaması bize büyük mutluluk yaşatacak ve hizmet anlayışımızda yeni ufuklar açacaktır.

Perge Stone

http://www.pergestone.com - 0 216 455 51 98

1991 yılından itibaren, doğal taş sektörünün birçok proje ve bağımsız çalışmalarında, dış cephe – iç mekan tasarımlarının taş tedariği ve uygulama safhalarında, öncülük yapmış olan firmamız; çalışma alanını genişletmiş, işe 19 yıllık tecrübe ve bilgi birikimini de katarak, 2010 yılı başında Karabük ili Eskipazar ilçesinde yeni açtığı Tigris mermer ocağı ile üretim dalında da faaliyete geçmiştir.Tigris ocağımızdan bloklar halinde çıkarttığımız mermeri; Türkiye ve yurt dışı pazarlarda, gerek blok gerekse işlenmiş ebatlı ürün olarak pazarlayan firmamız, tecrübeli personeli ile ileri teknolojiyi kullanarak kaliteden taviz vermeden satış ve ihracatlarını gerçekleştirmektedir.VİZYONUMUZÜrettiğimiz ürünü, projeli ve bağımsız uygulamalarla yaşam alanlarına sunarken; maksimum kalite anlayışı ile genel ve mesleki etiklerden ödün vermeden, daima yapıcı bir tutum sergilemek.MİSYONUMUZÜretimden başlayıp, uygulama safhasının sonuna kadar geçen tüm evrelerde; gelişmiş teknolojiyi kullanırken, çevrenin korunmasına da gereken duyarlılığı göstererek, iş ortakları ve müşteri memnuniyetini sağlamak

Durak Restorasyon Tic.Ltd.ŞTİ

www.durakrestorasyon.com - 0532 417 66 05

Durak Restorasyon ve Durak Kurşun Kaplama 2000 li yılların başından bu yana profesyonel olarak tarihi yapı restorasyonu cami hamam şadırvan kilise han ve tarihi bina taş ve restorasyonlarını yapmaktadır. Yan kuruluşumuz Durak Kurşun Kaplama ile de bu alanda düzgün tekniğine uygun ve referanslı işler yapmıştır ve yapmaktadır. Son işlerimiz Eyüp Sultan Türbeleri uzman ekip ve ekipmanlarımızla hizmetinizdeyiz.

Garnet Mermer

http://www.garnetmermer.com - 0216 429 61 16

GARNET MERMER ülkemiz doğal kaynaklarına değer katmak amacıyla kurulan kadrosu ile yurt içi ve yurt dışı pazarında müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet ve pazarlamada modern yöntemler kullanarak mermer granit sektöründe toplam kaliteyi arttırıcı ürün ve hizmetler sunmak amacıyla kurulmuştur.

Azra Alüminyum

http://azraaluminyum.ticaretimiz.com/ - 0212 868 41 55

ALUMİNYUM DOĞRAMA * CEPHE GİYDİRME VE DEKORASYON * CAM BALKON VE KAPI SİSTEMLERİ * MOTORLU PANJUR * PVC DOĞRAMA * KÜPEŞTE * SİNEKLİK * DUŞAKABİN * EYLİSKON CAM BALKON

Yunus Havuz Sauna İnşaat & Tesisat

http://www.yunushavuz.com - 0212 238 20 33

Firmamız yunus havuz & sauna başta insan sağlığını ön planda tutarak geniş bilinçli teknik ekibiyle müşteri memnuniyetini 1. sırada tutar... Amacımız size en kaliteli ve en iyi hizmeti verebilmektir...

MOVAS ASANSÖR

http://www.movaslift.com - 0216 475 54 10

Vizyonumuz Asansör sektöründe çetin rekabet koşulları ve bilinç düzeyi artmış müşterilerin değişen istek ve beklentileri; gerek ürünlerin ve gerekse sunulan hizmetlerin sürekli geliştirilmesini, iyileştirilmesini zorunlu kılmaktadır. MOVAS LİFT, sektördeki talep ve beklentileri yoğun tecrübe ve konuya uzman bakışıyla objektif biçimde değerlendirmekte; dinamik, yenilikçi, gelişmeci bir yaklaşımla müşteri memnuniyeti sağlayarak günlük değil, sürekli müşteriler ve en üst düzeyde müşteri memnuniyetini yaratmaya çalışmaktadır. "Kalitede Süreklilik", "Uygun Fiyat", "Karşılıklı Güven" ve "Dürüstlük" vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimizdir. MOVAS LİFT, bu ilke ve değerlere bağlı kalarak; sektörün en iyileri arasında yerini alacaktır. Misyonumuz Müşteri beklentilerini aşan yüksek kaliteli hizmet sunmak, Müşteri sadakatini temin etmek, Müşterilerini zamanında ve yaratıcı çözümler önermek,

Erdem Mobilya Dekarasyon

http:// - 05077559626

Hizmetlerimiz olarak daire içi tadilat tamirat mobilya imalat olarak deneyimli kadromuzla hizmet vermekteyiz

Dizayn Yapı

http://www.dizaynyapi.org/ - 0212 507 91 99

İç dış dekorasyon işleri, çatı izalasyon işleri, banyo dolabı, mutfak dolabı, duşakabin imalat ve satışı komple tadilat onarım , inşaat işleri

Erdem Alüminyum

http://www.erdem-aluminyum.com/ - 0216 309 75 68

ERDEM ALUMINYUM OLARAK EN YUKSEK KALITEDE ALUMINYUM KUPESTE AKSESUARLARI ILE BINANIZA ESTETIK KATIYORUZ.

Burak Dekorasyon

http:// - 0538 238 15 59

İç Dış Mantolama, Kat Silme, Kartonpiyer, Asma Tavan, Bölme Duvar, Alçı, Alçıpan, Laminat Parke, Alçıdan Kemer Çeşitleri, Saten Boya, Dış Cephe Silikon Esaslı Boya, Ruleks Dekoratif Boya, Duvar Kagıtları, Köşe Kilit TAşı, Kapı Pencere Söveleri, Dış Cephe Dekoratif Boya, Çatı ve Çatı Aktarma, Taş Duvar, Kayrak Taşları, Döşeme ve Kaplama, Bahçe Düzenleme İşleri ile hizmetinizdeyiz. MANTOLAMA Mantolama binaların ısıtma ve soğutma maliyetlerini azaltarak çok kısa sürede geri kazanılan bir yatırımdır. Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemi uygulanan duvarlar sıcağı, soğuğu geçirmez. Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemi, yüksek ısı yalıtım özelliğine sahiptir. Dış cephede yer alan duvar, kolon, kiriş gibi yapı elemanları üzerinden ısı geçişini önleyerek, ısıtılmış ya da soğutulmuş ortamın ısısını korur. Isıtma ve soğutma maliyetini azaltarak çok kısa sürede geri kazanılan bir yatırımdır. Mantolama ve izolasyon binanızın ısı transferinden ve termal gerilimlerden kaynaklanan rutubet,küf,çatlama ve dökülmeleri önleyerek bakım ve onarım maliyetini azaltır.

Mag Teknik Malzemeleri ve Taahhüt Dış

http://www.magteknik.com - 0212 252 90 02

Firmamız ısıtma, soğutma ve endüstriyel tesisat ürünleri pazarlamak amacı ile faaliyetine başlamıştır. Günün piyasa şartları doğrultusunda şirketimiz, bünyesine aldığı bayilikler ile daha güçlü bir yapıya sahip olmuştur.Buhar, su, doğalgaz, kızgın yağ tesisatları ile ilgili çok sayıda ürünün satışını yapan firmamız kalite anlayışı gereği müşteri ihtiyaçlarına en hızlı şekilde cevap verebilme yeteneğine ve olanağına sahiptir. Firmamız müşterileri ile karşılıklı güven, dostluk ve hoşgörü çerçevesinde kalitesinden taviz vermeden yoluna devam etmektedir. Müşterilerimizle kurduğumuz yakın dostluklar firmamızın ticaretten çok insan ilişkilerine değer verdiğini gösteren ve bizi farklı yapan önemli özelliğimizdir.İlkesi kaliteli ve hızlı hizmet ile müşteri memnuniyeti sağlamak olan firmamız ile çalışmanız bizlere yeni dostluklar kazandıracaktır.

MARTI YAPI SİSTEMLERİ

http://www.martiyapi.com - 0212.665 52 76

MARTI YAPI SİSTEMLERİ LTD.ŞTİ. 1996 yılında Demirciler Sitesi’nde yapı sektöründeki hayatına başladı. Her ne kadar 1996 yılında kurulmuş olsada firma ortaklarının yapı sektöründeki deneyimleri 1989 yıllarına kadar uzanmaktadır. Firmamız sektörden kazandıkları deneyimleri yine aynı yolda ilerleyerek saygın müşterileri ile paylaşmaya devam etmiştir.1997 yılında ALÇIPAN ve ALÇI üretimi yapan Knauf A.Ş. ve Metal asma tavan ile taşıyıcı profil imalatı yanından Armstrong Owa gibi markaların Türkiye Distrübütörlüğünü yapan Aspen Yapı A.Ş.’nin bayisi olan firmamız, arkasındaki güçlü firmalar ile her yıl bir adım daha ileriye giderek bugüne kadar satış ve proje uygulamalarına devam etmiştir.Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz ürünlerimizin aynıları yapılan imalatlarımızda da kullanılmaktadır. Firmamız sonradan bir sorunla karşılaşmamak için her zaman gerekli kalite belgelerine sahip ürünleri kullanmayı tercih etmiştir.İmalat esnasında çalıştığımız ekiplerimizin tamamı kalifiyedir. Bir kısmı bünyemizde istihdam edilen bu arkadaşlarımızla uzun yıllardır aynı çatı altında sizlere hizmet etmekten büyük bir mutluluk duymaktayız.Yaptığımız her imalatın ardından sizlerden aldığımız destek bizleri daha da ileriye taşımaya devam edecektir. Siz değerli müşterilerimizin bizlere kazandırdığı ivmenin bir benzeri daha olmadığının bilincindeyiz. Bu nedenle her daim kaliteli hizmet sınırlarını zorlayacağımızdan emin olabilirsiniz.Kısaca; estetik dizaynda özgün ürünler sunarak, sizlere kalitenin yanında, konforu tasarrufla birleştirerek yaşanacak yepyeni ortamlar hazırlamak görev ve sorumluluğumuzun bilinci ile hep yanınızda olmayı hedeflemekteyiz.

Karwood Mobilya Banyo ve Mutfak İmalat

http://www.alkaryapi.com.tr - 0212 565 39 61

Firmamız müşterileri ile karşılıklı güven doğrultusunda bu günlere gelmiş, dostluk ve hoşgörü çerçevesinde kalite konusunda taviz vermeden yoluna devam etmeye kararlıdır. Portföyümüzde bulunan müşterilerimizle sağladığımız bire bir yakın dostluklar bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimizdir. İlkesi ;kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti olan firmamızı aramanız bize yeni dostluklar kazandıracaktır. Birçok markayı ve ürünü bünyesinde bulunduran firmamız ile çalışma ayrıcalığını sizlerinde yaşaması bize büyük mutluluk yaşatacak ve hizmet anlayışımızda yeni ufuklar açacaktır.

Mahsenli metal

http:// - 0.216 375 11 77

Firmamız müşterileri ile karşılıklı güven doğrultusunda bu günlere gelmiş, dostluk ve hoşgörü çerçevesinde kalite konusunda taviz vermeden yoluna devam etmeye kararlıdır. Portföyümüzde bulunan müşterilerimizle sağladığımız bire bir yakın dostluklar bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimizdir. İlkesi ;kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti olan firmamızı aramanız bize yeni dostluklar kazandıracaktır. Birçok markayı ve ürünü bünyesinde bulunduran firmamız ile çalışma ayrıcalığını sizlerinde yaşaması bize büyük mutluluk yaşatacak ve hizmet anlayışımızda yeni ufuklar açacaktır

HASSAS YAPI

http:// - 0.212 224 50 38

Firmamız müşterileri ile karşılıklı güven doğrultusunda bu günlere gelmiş, dostluk ve hoşgörü çerçevesinde kalite konusunda taviz vermeden yoluna devam etmeye kararlıdır. Portföyümüzde bulunan müşterilerimizle sağladığımız bire bir yakın dostluklar bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimizdir. İlkesi ;kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti olan firmamızı aramanız bize yeni dostluklar kazandıracaktır. Birçok markayı ve ürünü bünyesinde bulunduran firmamız ile çalışma ayrıcalığını sizlerinde yaşaması bize büyük mutluluk yaşatacak ve hizmet anlayışımızda yeni ufuklar açacaktır

Er-Öz Mühendislik

http://www.topraklamaolcumu.net - 0 216 427 66 25

Hizmetlerimiz Topraklama Ölçümü ve Raporlama Hizmeti Topraklama Tesisatı Yapımı Topraklama ve İlave Topraklama Topraklama Direnci Düşürmek Doğalgaz Topraklaması Temel Topraklaması Paratoner Paratoner Topraklaması Aktif Paratoner Tesisatı Paratoner Tesisatı Topraklama Raporu; topraklama ölçümü, topraklama raporu ve topraklama testi hizmetini Elektrik Mühendisleri Odası Sicil Kaydı bulunan, topraklama yetki belgeli, SMM belgesi olan Elektrik mühendislerimiz ile veriyoruz. (TSE dahil tüm kurumlarda geçerlidir

Sinan Ahşap Küpeşteci

http:// - 0216 612 61 73

Sinan.Ahşap 20,yılı aşkın sьredir sizlere ahşap merdiven,ahşapbasamak(betonьstь )) kьpeşte,imlatı,ile sizlere hizmetvermektedir

İnter Kontrol Sistemleri

http://www.intercontrolsystem.com - 0212 220 0 444

Firmamız müşterileri ile karşılıklı güven doğrultusunda bu günlere gelmiş, dostluk ve hoşgörü çerçevesinde kalite konusunda taviz vermeden yoluna devam etmeye kararlıdır. Portföyümüzde bulunan müşterilerimizle sağladığımız bire bir yakın dostluklar bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimizdir. İlkesi ;kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti olan firmamızı aramanız bize yeni dostluklar kazandıracaktır. Birçok markayı ve ürünü bünyesinde bulunduran firmamız ile çalışma ayrıcalığını sizlerinde yaşaması bize büyük mutluluk yaşatacak ve hizmet anlayışımızda yeni ufuklar açacaktır

Siplus Yapı

http:// - 0532 705 72 52

Firmamız müşterileri ile karşılıklı güven doğrultusunda bu günlere gelmiş, dostluk ve hoşgörü çerçevesinde kalite konusunda taviz vermeden yoluna devam etmeye kararlıdır. Portföyümüzde bulunan müşterilerimizle sağladığımız bire bir yakın dostluklar bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimizdir. İlkesi ;kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti olan firmamızı aramanız bize yeni dostluklar kazandıracaktır. Birçok markayı ve ürünü bünyesinde bulunduran firmamız ile çalışma ayrıcalığını sizlerinde yaşaması bize büyük mutluluk yaşatacak ve hizmet anlayışımızda yeni ufuklar açacaktır.

Tepe Hafriyat

http:// - 0533 935 67 55

İSTANBULUN BÜYÜK ÇEKMECE İLÇESİNDE KUM ,MICIR, TOPRAK SATIŞI VE NAKLİYESİ YAPMAKTAYIZ. AYRICA HAFRİYAT İŞLERİ YAPMAKTAYIZ.

AYDINLAR İNŞAAT

http://www.aydinlar inşaat.org - 0 216 330 41 60

Kurulduğu yıldan itibaren yurt içi ve yurt dışı genel müteahhitlik hizmetleri alanında çağın gerektirdiği teknolojik imkanları en üst seviyede kullanarak, deneyimli,yetişkin insan gücümüzle çevre ve insan sağlığı faktörlerini temel alarak çağdaş yapılar üretmek, dünya standartlarında kalite ve güvenilir hizmet sunmak ve Hedeflerimizi en üst düzeyde tutarak sürekli iyileştirmektir Çağımızın gerektirdiği evrensel koşullara uyumlu olarak estetik ve fonksiyonel açıdan en iyi çözümlerle, kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak, bu sayede ülkemizin gelişmesine katkıda bulunmak ve sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer almaktır.

Ed Yapı Grup İş Makinaları

http://www.edmakine.com - 212 548 73 83

ED YAPI GRUP iş makinelerinin operasyonel kiralanması konusunda Türkiye'de profesyonel anlamdafaaliyet gösteren iş makinesi kiralama şirketidir. Bu işlevselliği gerek yetişmiş teknik ekibi, gerek yetişmişoperatör kadrosu ve gerekse iş makinesi parkı ile sağlamaktadır. Bünyesinde bulundurduğu geniş makineparkı ile her türlü projelerinize ve makine ihtiyacınıza kendi yetiştirmiş olduğu oparetörlerinin kullanımındaolan makinalerle destek verebilcek yapıdadır. ED YAPI GRUP makine parkında; hemen hemen dünya çapındakalitesi ve verimliliği ile ün yapmış tüm marka ve tipte dozer, loder, greyder, paletli ve lastikli kırıcılı kovalıekskavatör, silindir, beko loder, forklift, traktör v.b. bulundurmaktadır.

BARET YAPI

http://www.izomar.com.tr - 0.216 550 91 71

İnşaat ve izolasyon sektöründe geçmişten gelen bir tecrübe ve birikim sonucu 2005 yılındaANONİM ŞİRKET OLARAKyeni bir yapılanma ve ortaklık anlayışı ile kurulan firmamız,ısı ve su yalıtımı, yapı kimyasalları ve endüstriyel zemin kaplamalarıkonusunda faaliyet göstermektedir.Faaliyet konularında gerekli tüm uygulama ekip ve ekipmanlarına sahip, bölgesindeki en güçlü firmalardan biridir.Kurulduğu günden bu yana her geçen gün artan iş hacmiyle birlikte, büyümeye ve kurumsallaşmaya devam etmektedir.

İSTANBUL ELYAF LTD. ŞTİ

http://www.istanbulelyaf.com - 0.212 488 45 44

Firmamız müşterileri ile karşılıklı güven doğrultusunda bu günlere gelmiş, dostluk ve hoşgörü çerçevesinde kalite konusunda taviz vermeden yoluna devam etmeye kararlıdır. Portföyümüzde bulunan müşterilerimizle sağladığımız bire bir yakın dostluklar bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimizdir. İlkesi ;kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti olan firmamızı aramanız bize yeni dostluklar kazandıracaktır. Birçok markayı ve ürünü bünyesinde bulunduran firmamız ile çalışma ayrıcalığını sizlerinde yaşaması bize büyük mutluluk yaşatacak ve hizmet anlayışımızda yeni ufuklar açacaktır

İDEAL ÇATI

- 0.216 540

Firmamız müşterileri ile karşılıklı güven doğrultusunda bu günlere gelmiş, dostluk ve hoşgörü çerçevesinde kalite konusunda taviz vermeden yoluna devam etmeye kararlıdır. Portföyümüzde bulunan müşterilerimizle sağladığımız bire bir yakın dostluklar bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimizdir. İlkesi ;kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti olan firmamızı aramanız bize yeni dostluklar kazandıracaktır. Birçok markayı ve ürünü bünyesinde bulunduran firmamız ile çalışma ayrıcalığını sizlerinde yaşaması bize büyük mutluluk yaşatacak ve hizmet anlayışımızda yeni ufuklar açacaktır

Baskı Beton Teknolojisi

http://www.baskibetonteknolojisi.com - 0216 661 58 08

baskı beton teklpnojisi 2007 yılında kurulmuştur...siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz...Araç yolları,yürüyüz yolları kaldırımlar,havuz kenarları rampalar,otopark alanları,cafe ve restaurant zeminlaeri mağaza zeminleri... Tasarımda farklılığı arayan tüm zeminlarde itinayla hizmetinizdeyiz...yüksek kalitemizle...

Nalya Antik

http://www.nalya.com - 0216 565 75 10

Nalya; 1997 yılında kurulmuştur. Ana İş Konusu olarak; Mermer ve Traverten gibi doğal taşlardan yapılma Dekoratif ürünleri sizlerin beğenisine sunmayı seçmiştir. Dünyanın en zengin Mermer ve Traverten rezervleri ülkemizde bulunmaktadır. Bizde tamamı yurdumuz Maden ocaklarından temin edilen Değişik renklerdeki mermer ve travertenleri ince ince işleyerek yaşadığınız mekanlara renk katmak istedik. Evinizde , iş yerinizde otantik bir hava koklayın istedik. Nalya Antik ürünleri böyle doğdu. Kendi Atölyelerimizde imalatını yaptığımız ürünlerin %80’i iç piyasada tüketilmekte % 20 si de Avrupa birliği ülkelerine ihraç edilmektedir. Sizin zevkinize uyan bir ürünümüz mutlaka var...

Çevik İnşaat (Su Yalıtımı)

http:// - 0541 971 88 56

* * * * * * * * * * * * HAKKIMIZDAÇevik insaatBODRUM KATLARDA TÜNELLERDE VİLLALARDA YALILARDA TOPRAK SEVİYESİNİN ALT KISIMLARDA ASANSÖR KUYULARINDA SU ÇIKAN YERLERLERDE KİMYASAL ENJEKSİYON UYGULAMASI %100 KESiN ÇÖZÜM GARANTiSi VERiLMEKTEDiR.***Yapımış oldugumuz is izolasyon uygulaması bodrum katlarda villaların ve konutların bodurum katlarında asansör kuyularında tünellerde su gelen her yerde kesin % 100 çözüm uygulamacılarındanız poliüretan kimyasal enjeksiyon uygulaması agırlıklı ve kristalize sürme izolasyon uygulası yapmaktayız ve betonarme yapılarda güçlendir ve onarım tahdilat ve dekorasyon( alçı, kartonpiyer, boya , seramik ) çatı onarımı ve izolasyonu

AKCE KENET İNSAAT

http://www.kenetlisistem.com - 0.216 491 22 14

Firmamız müşterileri ile karşılıklı güven doğrultusunda bu günlere gelmiş, dostluk ve hoşgörü çerçevesinde kalite konusunda taviz vermeden yoluna devam etmeye kararlıdır. Portföyümüzde bulunan müşterilerimizle sağladığımız bire bir yakın dostluklar bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimizdir. İlkesi ;kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti olan firmamızı aramanız bize yeni dostluklar kazandıracaktır. Birçok markayı ve ürünü bünyesinde bulunduran firmamız ile çalışma ayrıcalığını sizlerinde yaşaması bize büyük mutluluk yaşatacak ve hizmet anlayışımızda yeni ufuklar açacaktır

Tugla.Com.Tr

http://www.tugla.com.tr - 0212 283 23 09

Manisa’da bulunan fabrikamızda ürettiğimiz tüm Tuğla çeşitlerini ve Kiremilerimizi Ege ve Marmara bölgesine direkt kendi nakliye araçlarımızla gönderiyoruz.Böylece üreticiden tüketiciye en hesaplı tuğla teminini sağlıyoruz.Hizmet kalitemiz ile sizleri memnun etmek için çalışıyoruz. Hemen sipariş vermek veya bilgi almak için bize ulaşabilirsinizDuvar tuğlaları, baca tuğlaları, izolasyon tuğlaları ve asmolenler ile her çeşit tuğla satışı yapmaktayız. Ayrıntılı bilgiye ürünler bölümümüzden ulaşabilirsiniz.Ürünlerin fiyatları, ulaşım maliyetleri ile ilgili bilgileri fiyatlar bölümümüze girerek inceleyebilirsinizFarkımız Tuğlanızı ayağınıza kadar getiriyoruz!!Sadece Bir Telefonla!!En Ucuz Tuğlayı Satın almak için :Adnan Çevikkan İstanbul Ofis: 0(212) 283 23 09 Cep telefonu: 0(533)926 97 86Mail: adnancevikkan@gmail.com

BALTALAR İNŞAAT

http:// - 0 538 927 50 30

1985 yılında inşaat ta başladık ve buzamana kadar inş sektöründe ilerliyoruz türkiye genelinde 215 inş ve site yapılmıştır referaslarımız vardır


Sayfa -
1
2
3
4
5
6
7
8
9


inşaat firmaları başta olmak üzere inşaat sektörü ve yapı alanında hizmet veren müteahhit, imalatçı, toptancı, perakendeci şahıs ve firmaları buluşturmak amaçlı özenle hazırlanmış olan web sitemiz üye olurken firmaların doldurduğu bilgiler, ziyaretçilere açıktır ve tüm inşaat firmalarının adres ve telefon bilgileri hakkında ayrıntılı bilgiler içermektedir.