Bayburt İnşaat Firmaları 

inşaat firmaları
Firma Arama
Reklamlar

İLLERE GÖRE


Arama Sonuçları (Sonuç Sayısı : 2)

Akçati Cephe Kaplama |Bursa çelik çati s

http://www.akcaticephe.com - 0224 256 60 70

FIRMAMIZ BURSADA ÇELIK ÇATI ISLERI, ÇATI KAPLAMA ISLERI, CEPHE KAPLAMA ISLERI YAPMAKTADIR...AKCATI CEPHE, sektöründeki hizmet tecrübesi ve birikimlerini müsterilerine aktarmak adina kurulmustur.AKCATI CEPHE, sektöründeki saygin,istikrarli, kaliteli, güvenilir bir kurum olmayi hedefleyen ve bu hedef dogrultusunda alaninda en iyi olmak için çabalarken her ne kosulda olursa olsun, ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden, ekip çalisanlari ile beraber, degisimi yakalayarak ve sürekli gelisimi benimseyerek müsteri memnuniyetini saglamaktadir.Müsteri memnuniyetini ilke edinmis, güler yüzlü ekibimizle her basarimizla bir adim daha ileriye götürmektedir. Müsterilerimizin bulundugu her yerde bulunup, ihtiyaç duyduklari ürün ve hizmeti saglamak firmamizin kalitesini ve farkini müsterilerimize sunmak bizim görevimiz haline gelmistir.

Kalite Taş Dekorasyon San ve Tic Ltd Ş

http://www.kalitetas.com - 0 542 370 36 69

1989 yılında usta-çırak ilişkisiyle iş hayatına başlayan KALİTETAŞ sizlere daha kaliteli hizmet sunmak adına 2005 yılında resmi olarak faaliyete başlamıştır. Şirketimiz başta DOĞALTAŞ olmak üzere GRANİT,MERMER sektöründeki Dış Cephe Mekanik Sistem Uygulamaları, Söve ve İç mekan tasarımlarıyla bir çok elit projeye imza atmıştır. KALİTETAŞ basta Camii projeleri olmak üzere Kültür Merkezleri, Otel, Vila ve Lüks Konutların doğaltaş ile kaplama ve Dekorasyon işlerinde üstün deneyimimizle KALİTETAŞ sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar..

YAPI-SAN İNŞAAT GIDA MALZ. PAZARLAMA

http:// - 04582115151

YAPISAN 2005 KURULAN BİR FİRMADIR FİRMANIN BÜNYASINDE BİRÇOK İŞ KOLU BULUNMAKTADIR BUNLARDAN İNŞAAT MALZEMERİ SATIŞ - ÇATI SİSTEMLER YAPIMI VE TOPTAN GIDA MALZEMELRİ DAGITIMI YAPMAKTADIR
inşaat firmaları başta olmak üzere inşaat sektörü ve yapı alanında hizmet veren müteahhit, imalatçı, toptancı, perakendeci şahıs ve firmaları buluşturmak amaçlı özenle hazırlanmış olan web sitemiz üye olurken firmaların doldurduğu bilgiler, ziyaretçilere açıktır ve tüm inşaat firmalarının adres ve telefon bilgileri hakkında ayrıntılı bilgiler içermektedir.