Burdur İnşaat Firmaları 

inşaat firmaları
Firma Arama
Reklamlar

İLLERE GÖRE


Arama Sonuçları (Sonuç Sayısı : 3)

Akçati Cephe Kaplama |Bursa çelik çati s

http://www.akcaticephe.com - 0224 256 60 70

FIRMAMIZ BURSADA ÇELIK ÇATI ISLERI, ÇATI KAPLAMA ISLERI, CEPHE KAPLAMA ISLERI YAPMAKTADIR...AKCATI CEPHE, sektöründeki hizmet tecrübesi ve birikimlerini müsterilerine aktarmak adina kurulmustur.AKCATI CEPHE, sektöründeki saygin,istikrarli, kaliteli, güvenilir bir kurum olmayi hedefleyen ve bu hedef dogrultusunda alaninda en iyi olmak için çabalarken her ne kosulda olursa olsun, ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden, ekip çalisanlari ile beraber, degisimi yakalayarak ve sürekli gelisimi benimseyerek müsteri memnuniyetini saglamaktadir.Müsteri memnuniyetini ilke edinmis, güler yüzlü ekibimizle her basarimizla bir adim daha ileriye götürmektedir. Müsterilerimizin bulundugu her yerde bulunup, ihtiyaç duyduklari ürün ve hizmeti saglamak firmamizin kalitesini ve farkini müsterilerimize sunmak bizim görevimiz haline gelmistir.

Kutlu İnşaat Mimarlık

http://www.kutlugrup.com - 0248 232 21 14

KUTLU GRUP İNŞAAT, MİMARLIK, MÜHENDİSLİK LTD. ŞTİ. 23 EKİM 2009 TARİHİNDE MİMAR N.SELİM KUTLU VE İNŞ. MÜHENDİSİ SEMİH KUTLU TARAFINDAN KURULMUŞTUR. BİR AİLE ŞİRKETİ OLAN KUTLU GRUP İNŞAAT SEKTÖRE GENÇ VE DİNAMİK YAPISIYLA HIZLI BİR GİRİŞ YAPMIŞTIR. TASARIMDA VE UYGULAMADAKİ HAKİMİYETİ İNŞAA EDİLEN YAŞAM ALANLARININ KONFORUNU ARTTIRMIŞTIR. ŞİRKETİMİZ SAHİP OLDUĞU TEKNİK KADRO VE BİLGİ BİRİKİMİ İLE PLAN ,PROJE , PEYZAJ TASARIMI, TAAHHÜT VE YAP- SAT GİBİ GENİS BİR YELPAZEDE HİZMET VERMEKTEDİR. FİRMAMIZ İLKELERİNDEN TAVİZ VERMEDEN ÇALIŞMAYA DEVAM ETMEKTEDİR.

Gökselkaya Mermer

http://www.gokselkayamermer.com - 0248 531 20 10

Tükenebilir doğal zenginliklerimizden olan mermerin en verimli şekilde işlenebilmesi için gerekli olan son teknoloji ürünü iş makineleri ile blok üretimi yapmaktayız.Sektörde emin adımlarla ilerleyen firmamız önümüzdeki yıllarda ihracat kapasitesini daha da artırarak ülkemiz ekonomisine önemli ölçüde katkı sağlamayı ve Türk mermerlerinin dünya pazarındaki payını artırmada katkıda bulunmayı hedeflemektedir.

A.Z YAPI

http:// - 02482581061

FİRMAMIZ TÜRKİYE GENELİNE TOPTAN BURDUR GENELİNE PERAKENDE SATIŞ SATIŞ YAPMAKTADIR FİRMAMIZIN İLGİ ALANI İNŞAAT MALZEMELRİ SATIŞI HAMUR KİRECİN İMALATIYLA İLGİLENMEKTEDİR
inşaat firmaları başta olmak üzere inşaat sektörü ve yapı alanında hizmet veren müteahhit, imalatçı, toptancı, perakendeci şahıs ve firmaları buluşturmak amaçlı özenle hazırlanmış olan web sitemiz üye olurken firmaların doldurduğu bilgiler, ziyaretçilere açıktır ve tüm inşaat firmalarının adres ve telefon bilgileri hakkında ayrıntılı bilgiler içermektedir.