İnşaat Firmaları 

inşaat firmaları
Firma Arama
Reklamlar

İLLERE GÖRE


Arama Sonuçları (Sonuç Sayısı : 5)

Akçati Cephe Kaplama |Bursa çelik çati s

http://www.akcaticephe.com - 0224 256 60 70

FIRMAMIZ BURSADA ÇELIK ÇATI ISLERI, ÇATI KAPLAMA ISLERI, CEPHE KAPLAMA ISLERI YAPMAKTADIR...AKCATI CEPHE, sektöründeki hizmet tecrübesi ve birikimlerini müsterilerine aktarmak adina kurulmustur.AKCATI CEPHE, sektöründeki saygin,istikrarli, kaliteli, güvenilir bir kurum olmayi hedefleyen ve bu hedef dogrultusunda alaninda en iyi olmak için çabalarken her ne kosulda olursa olsun, ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden, ekip çalisanlari ile beraber, degisimi yakalayarak ve sürekli gelisimi benimseyerek müsteri memnuniyetini saglamaktadir.Müsteri memnuniyetini ilke edinmis, güler yüzlü ekibimizle her basarimizla bir adim daha ileriye götürmektedir. Müsterilerimizin bulundugu her yerde bulunup, ihtiyaç duyduklari ürün ve hizmeti saglamak firmamizin kalitesini ve farkini müsterilerimize sunmak bizim görevimiz haline gelmistir.

Ozan Aliminyum Pvc. Tem. Nank. San. Tic.

http:// - 0424 225 08 50

Elazığda Aliminyum Pvc İmalatında Hizmetindeyiz.

Dünyamar Mermer Madencilik Ltd Şti

http:// - 0 424 255 14 51

Endüstriyel anlamda mermer (marble, stone) kesilip parlatılabilen her cins taş için kullanılan bir terimdir. Taşın cinsi ve içeriği ne olursa olsun büyük ebatta blok elde edilebilme, kesilme ve cilalanma gibi özellikler göstermesi, o taşın mermer olarak kabul edilmesi için yeterlidir. Taşlar arasında granit, diyabaz, lösitli siyenit, fanolit ve serpantinler gibi magmadan türeyen kayaçlar da mermer tanımının içine girmektedirDUNYAMAR MERMER MADENCİLİK LTD ŞTİ firması olarak elazıg vişne perol yeşili sunta krem gri bej çeşitleriyle 17 ülkeye ihracat ve yurtiçi satışlarıyla hizmetinizdeyiz.....

ÇİLESİZLER inşaat ltd.şti

http://www.cilesizler.com - 04242387780

FİRMAMIZ,,PLASTİK KAPI PENCERE,ALÜMİNYUM DOĞRAMA,TADİLAT İŞLERİNDE HİZMET VERMEKTEDİR

nafia inşaat

http://www.nafiainsaat.com.tr - 0-424-2371610

TUĞRAHAN MÜHENDİSLİK

http://www.elazigtugrakent.com - 0424
inşaat firmaları başta olmak üzere inşaat sektörü ve yapı alanında hizmet veren müteahhit, imalatçı, toptancı, perakendeci şahıs ve firmaları buluşturmak amaçlı özenle hazırlanmış olan web sitemiz üye olurken firmaların doldurduğu bilgiler, ziyaretçilere açıktır ve tüm inşaat firmalarının adres ve telefon bilgileri hakkında ayrıntılı bilgiler içermektedir.