Hatay İnşaat Firmaları 

inşaat firmaları
Firma Arama
Reklamlar

İLLERE GÖRE


Arama Sonuçları (Sonuç Sayısı : 20)

Akçati Cephe Kaplama |Bursa çelik çati s

http://www.akcaticephe.com - 0224 256 60 70

FIRMAMIZ BURSADA ÇELIK ÇATI ISLERI, ÇATI KAPLAMA ISLERI, CEPHE KAPLAMA ISLERI YAPMAKTADIR...AKCATI CEPHE, sektöründeki hizmet tecrübesi ve birikimlerini müsterilerine aktarmak adina kurulmustur.AKCATI CEPHE, sektöründeki saygin,istikrarli, kaliteli, güvenilir bir kurum olmayi hedefleyen ve bu hedef dogrultusunda alaninda en iyi olmak için çabalarken her ne kosulda olursa olsun, ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden, ekip çalisanlari ile beraber, degisimi yakalayarak ve sürekli gelisimi benimseyerek müsteri memnuniyetini saglamaktadir.Müsteri memnuniyetini ilke edinmis, güler yüzlü ekibimizle her basarimizla bir adim daha ileriye götürmektedir. Müsterilerimizin bulundugu her yerde bulunup, ihtiyaç duyduklari ürün ve hizmeti saglamak firmamizin kalitesini ve farkini müsterilerimize sunmak bizim görevimiz haline gelmistir.

Aydınlar Kepenk |hatayda otomatik panju

http:// - 0554 119 23 28

REKLAM ÇALIŞMANIZIN SÜRESİ DOLMUŞTUR.REKLAMI TEKRAR AKTİF ETMEK İÇİN MÜŞTERİ TEMSİLCİNİZ İLE İLETİŞİME GEÇİN0554 119 23 28

Arı İskele & Kalıp | hatayda iskele k

http://www.ariiskele.com/ - 0326 616 87 67

Arı İskele & Kalıp ARI MAKİNA IMALAT TICARET & MAKİNA ve YEDEK PARÇA İMALATISayın Dursun SUNER Tarafından 1965 yılında Azimli Makine olarak İskenderun sanayisinde kurulmuştur. İnşaat makinaları ve ekipmanları üretimiyle Türk Sanayisine hizmet vermektedir.Arı Makine imalatı 2010 yılında yenilenmiş kadrosu ve güçlü, çağdaş yatırımlarıyla sektöründe hızlı bir atağa geçmiştir. Payas'da 2500 Merte kare kapalı alana sahip ve fabrika binasında müşteri ihtiyaç ve beklentilerine uygun fiyatlarla üretime devam etmektedir.Arı Makine; İnşaat Makineleri, İnşaat Asansörleri, Dış cephe güvenlikli iskelesi, Teleskopik Direk, Endüstriyel Kalıp ve ekipmanları üretmektedir.hatayda iskele kiralama|hatayda ikinci el kalıp iskele| iskenderunda iskele kiralama| hatayda iskele satanlar| iskenderunda iskele satanlar| iskele satanlar

DEÇA MİMARLIK, Hatayda Mimarlar

http://www.decamimarlik.com.tr - 0326 614 57 95

Mimari ve iç mimari proje ve uygulamalar gerçekleştirmek üzere, 1980 yılında Mimar Dergan ÇARPAR tarafından ilk olarak Deça Mimarlık adıyla çalışmalarına başlayan firmamız,. 1987 yılında aynı isim adı altında şirketleşerek çalışmalarına günümüze kadar devam etmiştir.DEÇA MİMARLIK, özgür bir ortamda mimarlar, iç mimarlar ve stajyer öğrencilerden oluşan ekibiyle günümüzde de evrensel tasarım dili, global trend ve akımlarla beraber, form fonksiyon ilişkileri, çağdaş malzeme ve doku bileşenleri gibi kriterleri gözardı etmeden, yeni proje çalışmalarına devam etmektedir.

OKTAY YAPI

http://www.oktayyapigrup.com - 0326 225 15 65

OKTAY YAPI GRUP, mantolama, ısı yalıtım sistemleri, fuga ve söve dış cephe kaplamanın yanısıra ağırlıklı olarak epoksi zemin kaplamaları, epoksi boyalar, deniz yapıları ve havaalanı pist/apron betonu onarımları ve derz dolgu işleri, beton çatlak enjeksiyon işleri, su izolasyon işleri, iskele ve limanların iskele babası, bırakma gibi ekipmanlarının kimyasal ankrajı ile montajı konularında ve danışmanlık, kontrollük, proje yönetimi hizmetlerini sürdürmektedir.OKTAY Yapı, uygulamalarında uluslararası kalite sertifikası olan malzemelerin kullanımını esas alır, ve en iyi sonuçları alabilmek için, en yüksek nitelikte işçilik, malzeme ve makinalarla çalışır. OKTAY Yapı, çalışmalarını, malzeme temin firmalarının danışmanlığında ve kendi bünyesindeki uzman teknik elemanların gözetiminde titizlikle yapar.OKTAY Yapı, kurulduğu günden bu yana hizmet verdiği müşterilerinin memnuniyet ve desteğiyle uzmanlık ve uygulama alanını genişleterek ve geliştirerek çalışmalarına devam etmektedir.

ERZİNLİ İNŞAAT

http://www.erzinliinsaat.com - 0 326 681 4142

Plan-projeElektrik Tesisat (AG/OG)Sıhhi TesisatBetonarme Yapılarda Su Yalıtımına nano teknolojik ürünlerle 20 yıl garantili çözümlerYapı Malzemeleri ( İNŞAAT DEMİRİ )Sanayinin ihtiyacı olan yüksek yük taşıma kapasiteli karbon çelik, paslanmaz ve alimünyum alaşımlı kontrüksiyon ürünler.

Sürmelioğlu İnşaat

http://www.surmeliogluinsaat.com - 0326 614 14 32

İnsan hayatını biçimlendiren gayrimenkul geliştirme vizyonumuzla, sürekli gelişen ve büyüyen müşteri profilimizle, sahip olduğumuz deneyimlerin ışığında sektörün lokomotifi olma misyonumuzdur.Bu misyonu iş süreçlerinde dürüstlükten ve kaliteden ödün vermeyen sürekli gelişmeye açık olma değerini benimsemiştir.Şirketimiz müteahhit hizmetleri alanında,müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde, geçerli yasal düzenlemelere ve şartnamelere uygun kaliteli hizmet sunmaktadır.

Polmar İzolasyon İnşaat Yapı Kimyasa

http://www.polmarizolasyon.com - 0326 614 48 44

İZOBEST POLİURETAN İZOLASYON ÜRÜNLERİDAM-TERAS İZOLASYONUTEMEL İZOLASYONUGENEL AMAÇLI HAVUZ İZOLASYONUENDUSTRİYEL ZEMİN KAPLAMALARYAT-TEKNE İZOLASYONUUYGULAMADA 7-12 YIL GARANTİ - 20YIL ÜRÜN DAYANIKLILIGI

Dönmez Kardeşler İstanbul Ltd.Şti.

http:// - 0535 026 20 68

Firmamız müşterileri ile karşılıklı güven doğrultusunda bu günlere gelmiş, dostluk ve hoşgörü çerçevesinde kalite konusunda taviz vermeden yoluna devam etmeye kararlıdır. Portföyümüzde bulunan müşterilerimizle sağladığımız bire bir yakın dostluklar bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimizdir. İlkesi ;kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti olan firmamızı aramanız bize yeni dostluklar kazandıracaktır. Birçok markayı ve ürünü bünyesinde bulunduran firmamız ile çalışma ayrıcalığını sizlerinde yaşaması bize büyük mutluluk yaşatacak ve hizmet anlayışımızda yeni ufuklar açacaktır

Tüzün Ticaret

http:// - 0 326 712 18 35

Demir, çimento, tuğla inşaat malzemeleri satışı ayrıca kutu profil, sac, şıngıl satışı ile aynı yerimizde hizmetinizdeyiz.

Yurtseven Yapı Cam Balkon

http:// - 03265361806

Katlanır Cam Balkon ve Yana kayar Sürme Sistemleri İmalat montajı

SYB İnşaat-VEGA Gayrimenkul

http://sybtrading.com/ - 03266177773

SYB İNŞAAT&VEGA GAYRİMENKULkurulduğu yıldan itibaren bir aile şirketi olup kurulduğundan bugüne şehrin birçok yerinde gayrimenkul yatırım işlerinde bulunmuştur. Faaliyet konusu çoğunlukla yap-sat yöntemi ile kentin dört bir yanında lüks konut üretimi yapmış ve yapmaya devam edecektir. Hızla değişen teknoloji ve sosyo-kültürel ortamın gereklerini en yenilikçi özgün tarz ve tasarımlar ile ele alan şirketimiz, çağdaş yapılarla sağlıklı kentsel dönüşüme katkıda bulunmakta; profesyonel yönetimi, hızlı organizasyon yapısı ve tecrübeli teknik kadrosuyla konusunda markalaşma çabasındadır. Her projesini ayrı bir heyecan ve kalite ufkuyla ele alanSYB İNŞAAT&VEGA GAYRİMENKULhep daha iyinin peşinde olarak yapacaklarına odaklanmaktadır. Bir inşaat firması olarak taşıdığı sorumlulukların farkında olan firmamız ortaya konulan yapıların işlevsellik, sağlamlık ve estetiği ile eser düzeyinde standart taşımasına önem vermektedir. SYB İNŞAAT&VEGA GAYRİMENKUL;Geçmişten günümüze ve geleceğe hayatı şekillendiren projeler sunan, bu projelerde sadece barınacak bir mekanın çok ötesinde yaşam alanlarına ruh katan, güven ve huzur veren , en rahat, en güzel, en modern, en estetik evler için araştırma çalışmaları yapan ve bu çalışmalarla birlikte hayatın şekillendiği yepyeni binalar ortaya çıkartan bir şirkettir.

HATAY İNTER CAM BALKON

http://www.hataycambalkonn.com - 0507 665 25 65

HATAY İNTER CAM BALKON

http://www.hataycambalkonn.com - 0507 665 25 65

TUANA İZOLASYON ISI YALITIM

http:// -

FİRMAMIZ HER TURLU ISI YALITIM SİSTEMLERİ MALZEME SATIŞI VE UYGULAMASINI YAPMAKTADIR. TERAS VE TEMEL PERDE İZOLASYONLARINI DA YAPMAKTADIR. BUNUN YANI SIRA HER TURLU SIVA VE BOYA İŞLERİ DE KALİTELİ BİR ŞEKİLDE YAPILMAKTADIR.

NET İNŞAAT DÖRTYOL

http://www.netinsaatdortyol.com - 03267132514

arımakina iskele kalıp

http://www.arimak.com.tr - 0326 6168767

firmamız insaat makinaları,sıva pompaları,iskele ve teleskop imalatı yapmaktadır.fab:antakya organize sanayinde olup .subemiz iskenderun sanayindedir.

HATAY ÇELİK ENERJİ SAN. TİC. LTD.ŞT

www.hataycelik.com - 0326 221 02 34

Firmamız Hatay Çelik Boru Tic.Ltd.Şti; Antakya Organize Sanayi Bölgesi'nde kurulmuş olup , API , DIN , AWWA, BS, ASTM , UNI ve Türk Standartlarına göre imal edilmiş olan çelik boru ve ek parçalarının satışını yapmaktadır. Çelik borularda polietilen ,epoksi , bitüm ve beton olmak üzere iç ve dış yüzeyleri kaplamalı olarak ta temini sağlanmaktadır.- İçme Suyu ve Sulama BorularıTS EN 10217, AWWA C-200, BS 534, DIN 2460, UNI 6363, DIN 1626, TS EN 10224, NFA 49150- Doğalgaz ve Petrol Boruları API 5L, TS EN 10208, DIN 2470, ISO 3183, GOST 20295, TS 6047- Su Sondajı ve Jeotermal Sondaj Boruları (API 5 CT )- Kazık Boruları ( ASTMA-252, DIN 17210 )- Genel Amaçlı Borular ( ASTMA-53, BS 3601 )- Boru Bağlantı Parçaları (AWWA C-208, BS 534)

elvin inşaat

http:// - 0507 665 25 65

ERK FİBERGLASS POLYESTER

http://www.erkfiber.com - 2322472759

betonarme havuz ve kanalların,arıtma tesisleri prosesleri havuzları,asit, petrol tankların ctp ,grp,polyestyer, fiberglass, vinilester kaplama ve izolasyon uygulamaları

İKİZLER DEKOR

http:// - 03267557424

ekonomık ve dekoratif dış cephe kaplamaları uretımı sove,fuga,
inşaat firmaları başta olmak üzere inşaat sektörü ve yapı alanında hizmet veren müteahhit, imalatçı, toptancı, perakendeci şahıs ve firmaları buluşturmak amaçlı özenle hazırlanmış olan web sitemiz üye olurken firmaların doldurduğu bilgiler, ziyaretçilere açıktır ve tüm inşaat firmalarının adres ve telefon bilgileri hakkında ayrıntılı bilgiler içermektedir.