Karaman İnşaat Firmaları 

inşaat firmaları
Firma Arama
Reklamlar

İLLERE GÖRE


Arama Sonuçları (Sonuç Sayısı : 6)

Akçati Cephe Kaplama |Bursa çelik çati s

http://www.akcaticephe.com - 0224 256 60 70

FIRMAMIZ BURSADA ÇELIK ÇATI ISLERI, ÇATI KAPLAMA ISLERI, CEPHE KAPLAMA ISLERI YAPMAKTADIR...AKCATI CEPHE, sektöründeki hizmet tecrübesi ve birikimlerini müsterilerine aktarmak adina kurulmustur.AKCATI CEPHE, sektöründeki saygin,istikrarli, kaliteli, güvenilir bir kurum olmayi hedefleyen ve bu hedef dogrultusunda alaninda en iyi olmak için çabalarken her ne kosulda olursa olsun, ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden, ekip çalisanlari ile beraber, degisimi yakalayarak ve sürekli gelisimi benimseyerek müsteri memnuniyetini saglamaktadir.Müsteri memnuniyetini ilke edinmis, güler yüzlü ekibimizle her basarimizla bir adim daha ileriye götürmektedir. Müsterilerimizin bulundugu her yerde bulunup, ihtiyaç duyduklari ürün ve hizmeti saglamak firmamizin kalitesini ve farkini müsterilerimize sunmak bizim görevimiz haline gelmistir.

Toker Yapı Yalıtım Market

http://www.tokeryapi.com - 0338 213 20 01

İnternet Adresimizwww.tokeryapi.comtokeryapi@hotmail.comFirmamız müşterileri ile karşılıklı güven doğrultusunda bu günlere gelmiş, dostluk ve hoşgörü çerçevesinde kalite konusunda taviz vermeden yoluna devam etmeye kararlıdır. Portföyümüzde bulunan müşterilerimizle sağladığımız bire bir yakın dostluklar bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimizdir. İlkesi ;kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti olan firmamızı aramanız bize yeni dostluklar kazandıracaktır. Firmamız ile çalışma ayrıcalığını sizlerinde yaşaması bize büyük mutluluk yaşatacak ve hizmet anlayışımızda yeni ufuklar açacaktır

ELEGANS

http:// - 0338 212 25 80

Firmamız müşterileri ile karşılıklı güven doğrultusunda bu günlere gelmiş, dostluk ve hoşgörü çerçevesinde kalite konusunda taviz vermeden yoluna devam etmeye kararlıdır. Portföyümüzde bulunan müşterilerimizle sağladığımız bire bir yakın dostluklar bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimizdir. İlkesi ;kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti olan firmamızı aramanız bize yeni dostluklar kazandıracaktır. Birçok markayı ve ürünü bünyesinde bulunduran firmamız ile çalışma ayrıcalığını sizlerinde yaşaması bize büyük mutluluk yaşatacak ve hizmet anlayışımızda yeni ufuklar açacaktır

EVCEN YAPI

- 03382133246

Türk inşaat sektörünün deneyimli, dinamik ve yenilikçi kuruluşlarından biri olan EVCEN YAPI, kurulduğu yıldan beri pek çok konut projesine imza atarak binlerce aileyi daire sahibi yapmıştır.EVCEN YAPI köklü geçmişinden aldığı güç ile odaklanma, farklılaşma, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışını koruyarak hizmetlerini sürdürmektedir.EVCEN YAPI tasarımda, üretimde, yapımda, montajda ve iş yönetiminde kaliteyi, insani ilişkileri ve güven duygusunu ön planda tutmayı başarmış ve müşteri memnuniyetini kayıtsız şartsız oluşturmayı amaç edinmiştir.Ana Felsefesi ; Müşterilerinin bugünkü ve gelecekteki ihtiyaçlarını anlayan,çevreye saygılı, insanı doğadan koparmadan çağdaş ve konforlu yaşam alanları yaratan, güvenilirliğini ve kalitesini geleceğe taşıyan, “sektörüne model olan ve en tercih edilen inşaat şirketi olmak”tır.

dekortech design

http://dekortech.com - 0338 213 55 00

YAPIYA DAİR HERŞEYLE HALKIMIZA HİZMET VEREN FİRMAMIZ KALİTE VE UYGUN FİYATLARLA SİZE KAPILARINI AÇTI.19 YILLIK TECRUBEYLE SİZLERE HİZMET VEREMEKTEN ONUR DUYARIZ.

Atün Yapı Otomasyonları

http://atuncelik.com - 0338 212 75 41

Atün Çelik Kapı 2004 yılında Halis ÜNAL tarafından kurulmuştur.3 ortaklı şirketimiz yılların tecrübesini yeniliklerle buluşturmayı başarmıştır.Çelik kapı imalatında faaliyet gösteren firmamız 2005 yılında Alüminyum Korkuluk Sistemleri imlatınıda bünyesine katarak sektöründe büyük yol kat etmiştir.Bölgesinde Üretim,Perakende ve Toptan satışta hep lider ve öncü olmayı başaran ve günden güne büyüyen birçok ülkeye ihracat yapan Atün Çelik Kapı çok sayıda ülke insanınada istihdam ve iş imkanı sağlamaktadır. 2006 yılında da büyümeye devam ederek asansör ve acil çıkış kapısı üretimini, bünyesine katmıştır.Bölgesinde üretim, perakende toptan satışta hep lider ve öncü olmayı başaran, günden güne büyüyen firmamız birçok ülkeye ihracat yapmaktadır.Bunun yanında ülkemiz insanınada istihdam ve iş imkanı oluşturmuştur.Bu başarıda firmamızın yöneticileri ve firma çalışanlarının üstün gayreti, cesareti,dürüstlüğü ve insanlara duyduğu sevginin, emeğe duyduğu saygının çok önemi vardır. Firmanın en önemli ilkesi Dürüstlük ve Toptan Kalitedir.Toptan Kalitenin içine üretimini ve satışını yaptığı ürünlerin Kalitesi,Kullanışlığı,Satış Sonrasi Hizmeti ve de Atün Çelik Kapı bünyesinde çalışan elemanların Ahlaki,Milli ve İnsani duyguları yüksek insanlarla çalısması girmektedir.Atün Çelik Kapı; Sektöründe zamanın getirmiş olduğu en son teknolojiyi takip ederek sizlere hizmet vermektedir.Yuvanız Bizimle Güvende

AKKÜLAH İNŞAAT LTD.ŞTİ.

http://www.akkulah.com.tr - 338 213 55 80

Karaman’ın sayılı müteahhitlik firmalarından AKKÜLAH İNŞAAT lüks daire , daire , dükkan , villa ve toplu konutlara kadar çok sayıda projelere imza attı. Tasarladığımız tüm konutlarda sizin için her şeyi düşündük. AKKÜLAH İNŞAAT inşaat sektöründe güvenin sembolü olduğu kadar otomotiv , kız öğrenci yurdu , sosyal tesisler , halı saha , tarım vb. alanlarda sektöründe uzman ve güvenilir kuruluş olarak ön plana çıkmıştır. Şirketimizin amacı üstün ve güvenilir hizmet sunup müşteri memnuniyetini ön planda tutarak , ekip çalışması çerçevesinde hizmet standartlarının daha da yükselmesini amaçlayarak müşteri için azami tatmin sağlamaktadır. AKKÜLAH İNŞAAT yaptığı yeni projelerle sizleri cezbetmeye ve güvenin sembolü olmaya devam ediyor.
inşaat firmaları başta olmak üzere inşaat sektörü ve yapı alanında hizmet veren müteahhit, imalatçı, toptancı, perakendeci şahıs ve firmaları buluşturmak amaçlı özenle hazırlanmış olan web sitemiz üye olurken firmaların doldurduğu bilgiler, ziyaretçilere açıktır ve tüm inşaat firmalarının adres ve telefon bilgileri hakkında ayrıntılı bilgiler içermektedir.