Rize İnşaat Firmaları 

inşaat firmaları
Firma Arama
Reklamlar

İLLERE GÖRE


Arama Sonuçları (Sonuç Sayısı : 4)

Akçati Cephe Kaplama |Bursa çelik çati s

http://www.akcaticephe.com - 0224 256 60 70

FIRMAMIZ BURSADA ÇELIK ÇATI ISLERI, ÇATI KAPLAMA ISLERI, CEPHE KAPLAMA ISLERI YAPMAKTADIR...AKCATI CEPHE, sektöründeki hizmet tecrübesi ve birikimlerini müsterilerine aktarmak adina kurulmustur.AKCATI CEPHE, sektöründeki saygin,istikrarli, kaliteli, güvenilir bir kurum olmayi hedefleyen ve bu hedef dogrultusunda alaninda en iyi olmak için çabalarken her ne kosulda olursa olsun, ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden, ekip çalisanlari ile beraber, degisimi yakalayarak ve sürekli gelisimi benimseyerek müsteri memnuniyetini saglamaktadir.Müsteri memnuniyetini ilke edinmis, güler yüzlü ekibimizle her basarimizla bir adim daha ileriye götürmektedir. Müsterilerimizin bulundugu her yerde bulunup, ihtiyaç duyduklari ürün ve hizmeti saglamak firmamizin kalitesini ve farkini müsterilerimize sunmak bizim görevimiz haline gelmistir.

Bobso İnşaat Mermer Sanayi

- -

Dolandırıcı Firma Teşhir Amaçlı Yayınlanmaktadır..

rizede mermer, rizede granit, rizede mer

http://www.enginderemermergranit.com - 0 464 226 07 84

ENGİNDERE MERMER, 1992 yılından bugüne kadar inşaat ve dekorasyon alanındaki faaliyetleriyle 20 yılı aşkın tecrübesini siz değerli müşterilerinin beğenisiyle birleştirmeyi kendisine ilke edinmiştir.Gerek fabrikamızda ürettiğimiz ürünlerle, gerekse müşteri memnuniyeti, kaliteden ödün vermeyen işletme anlayışı ve ENGİNDERE sorumluluğunun bizlere verdiği kurumsal güç ile en uygun ticari koşulları oluşturup, mükemmel hizmet vermeye çalışmaktayız.Gelişen teknolojiyi kendimize uyarlayarak, otel, tatil köyleri, iş merkezleri, villa, köşk, havuz ve inşaat sektörünün birçok alanında doğal taş ürünleri ve tecrübemizi birlikte sunmaktayız.Çalışanlarımızın huzuru ve müşterilerimizin beğenisinin yanı sıra “Fiyatla değil, kalite ile rekabet” prensibi de olmazsa olmaz ilkelerimizdendir.Birlikte çalıştığımız tedarikçilerimizle beraber, disiplinimizi, kalite anlayışımızı ve tecrübemizi birleştirerek, ülkemizin ve dünyanın doğal kaynaklarını doğru yönde kullanmaya gayret etmekteyiz. ENGİNDERE MERMER olarak çevre ve insan sağlığına duyarlıfaaliyetlerimizi bundan böyle de aynı anlayışta sürdürmeye kararlıyız.

Prestij Laminant [ Yapı Ve Dekorasyon ]

http:// - 0 533 573 10 42

Firmamız müşterileri ile karşılıklı güven doğrultusunda bu günlere gelmiş, dostluk ve hoşgörü çerçevesinde kalite konusunda taviz vermeden yoluna devam etmeye kararlıdır. Portföyümüzde bulunan müşterilerimizle sağladığımız bire bir yakın dostluklar bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimizdir. İlkesi ;kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti olan firmamızı aramanız bize yeni dostluklar kazandıracaktır. Birçok markayı ve ürünü bünyesinde bulunduran firmamız ile çalışma ayrıcalığını sizlerinde yaşaması bize büyük mutluluk yaşatacak ve hizmet anlayışımızda yeni ufuklar açacaktır

Siraş İnşaat

http://www.sirasinsaat.com.tr - 0 224 256 97 72

Türkiyenin daima ileriye ve iyiye gitmeyi hedefleyen, genç, dinamik, profesyonel, dünya çapında kalite sertifikalarına sahip bir kuruluşudur. Bu sebeple katıldığı bütün faaliyet alanlarında kaliteyi, standartları, çevreyi ve tecrübeyi ön planda tutan idari ve teknik kadrosuyla yeni atılım hedefleri peşinde koşan bir yapıya sahiptir. Firma altyapı, üstyapı, toplu konut, enerji, endüstri, doğalgaz, tekstil ve gıda sektörlerinde birçok çalışma yapmış olup, bu alanlarda uzmanlaşmış iştirakleriyle yeni yapılacak işler için potansiyel bir kuruluştur.
inşaat firmaları başta olmak üzere inşaat sektörü ve yapı alanında hizmet veren müteahhit, imalatçı, toptancı, perakendeci şahıs ve firmaları buluşturmak amaçlı özenle hazırlanmış olan web sitemiz üye olurken firmaların doldurduğu bilgiler, ziyaretçilere açıktır ve tüm inşaat firmalarının adres ve telefon bilgileri hakkında ayrıntılı bilgiler içermektedir.