Sivas İnşaat Firmaları 

inşaat firmaları
Firma Arama
Reklamlar

İLLERE GÖRE


Arama Sonuçları (Sonuç Sayısı : 7)

Akçati Cephe Kaplama |Bursa çelik çati s

http://www.akcaticephe.com - 0224 256 60 70

FIRMAMIZ BURSADA ÇELIK ÇATI ISLERI, ÇATI KAPLAMA ISLERI, CEPHE KAPLAMA ISLERI YAPMAKTADIR...AKCATI CEPHE, sektöründeki hizmet tecrübesi ve birikimlerini müsterilerine aktarmak adina kurulmustur.AKCATI CEPHE, sektöründeki saygin,istikrarli, kaliteli, güvenilir bir kurum olmayi hedefleyen ve bu hedef dogrultusunda alaninda en iyi olmak için çabalarken her ne kosulda olursa olsun, ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden, ekip çalisanlari ile beraber, degisimi yakalayarak ve sürekli gelisimi benimseyerek müsteri memnuniyetini saglamaktadir.Müsteri memnuniyetini ilke edinmis, güler yüzlü ekibimizle her basarimizla bir adim daha ileriye götürmektedir. Müsterilerimizin bulundugu her yerde bulunup, ihtiyaç duyduklari ürün ve hizmeti saglamak firmamizin kalitesini ve farkini müsterilerimize sunmak bizim görevimiz haline gelmistir.

Vizyon Yapı Tasarım

http:// - 0346 221 28 38

FİRMAMIZ SİVASTA İTHAL DUVAR KAĞIDI SATIŞ VE UYGULAMASI, LAMİNANT PARKE SATIŞ VE UYGULAMASI, İÇ DEKORASYON İŞLERİ, ASMA TAVAN SİSTEMLERİ, POLİÜRETAN SREY KÖPÜK UYGULAMASI, OFİS PERDELERİ SATIŞI YAPMAKTADIR...TÜM HALKIMIZA HİZMET VERMEKTEYİZ..FİYATLARIMIZI SORMADAN KARAR VERMEYİN..

ER ASANSOR

http:// - -

Firmamız Sivas ve çevresinde İnsan Asansörleri, Yük Asansörleri, Hidrolik Asansörlerln Montajı, Bkımı, Onarımı ve revizyonuyla Siz Değerli Sivas Halkına Hizmet Verir..

Has Sunar Asansör San.Tic

http://www.hassunarasansor.tr.gg - 0346 2212172

Firmamız 12 yıllık firmadır imalat -montaj-revizyon-yedek parça-bakım-arıza ile hizmet vermektedir...FİRMAMIZ 2002 YILINDA SUNAR ASANSÖR OLARAK KURULMUŞ VE 2008 YILINDA HASSUNAR ASANSÖR OLARAK İSMİNİ DEĞİŞMİŞTİR VE İMALATINADA HIZ VERMİŞTİR...

Kadim Madencilik Karo

http:// - 0 346 226 34 95

Firmamız müşterileri ile karşılıklı güven doğrultusunda bu günlere gelmiş, dostluk ve hoşgörü çerçevesinde kalite konusunda taviz vermeden yoluna devam etmeye kararlıdır. Portföyümüzde bulunan müşterilerimizle sağladığımız bire bir yakın dostluklar bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimizdir. İlkesi ;kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti olan firmamızı aramanız bize yeni dostluklar kazandıracaktır. Birçok markayı ve ürünü bünyesinde bulunduran firmamız ile çalışma ayrıcalığını sizlerinde yaşaması bize büyük mutluluk yaşatacak ve hizmet anlayışımızda yeni ufuklar açacaktır.

HARDAL YAPI İNŞAAT LTD ŞTİ

http:// - 0.346 221 98 96

Firmamız müşterileri ile karşılıklı güven doğrultusunda bu günlere gelmiş, dostluk ve hoşgörü çerçevesinde kalite konusunda taviz vermeden yoluna devam etmeye kararlıdır. Portföyümüzde bulunan müşterilerimizle sağladığımız bire bir yakın dostluklar bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimizdir. İlkesi ;kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti olan firmamızı aramanız bize yeni dostluklar kazandıracaktır. Birçok markayı ve ürünü bünyesinde bulunduran firmamız ile çalışma ayrıcalığını sizlerinde yaşaması bize büyük mutluluk yaşatacak ve hizmet anlayışımızda yeni ufuklar açacaktır

Sivas Asansör Firması Egemen Asansör

http://www.egemenasansor.net - (356) 317-11-10

Egemen Asansör Tem. Güv. Isı Sist. San. Tic.Tel:+90 356 317 11 10Fax:+90 356 317 11 10Gsm:+90 532 665 75 53Gsm:+90 542 714 73 02Gsm:+90 538 407 14 84egemenasansor@hotmail.comegemenasansor@yandex.comyavuzdizer@yandex.combenimisteklerimegemen@hotmail.comEgemen Asansör Tem. Güv. Isı Sist. San. Tic.

ANADOLU PANEL

http://www.anadolupanel.com - 03462232308

ANADOLU PANEL VE SOGUTMA SİSTEMLERİolarak yurt içi ve yurt dışında birçok projeyi başarı ile tamamlayıp sektörün güvenilen isimlerinden olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Kurumsal firmada çalışmış olmanın getirdiği tecrübe ve birikimle sistemli ve kurumsal çalışmayı kendimize ilke edindik.Yenilikçi anlayışımız ve özenle seçtiğimiz çalışma arkadaşlarımızın sektördeki 20 yılı aşkın tecrübesi sayesinde genç, deneyimli bir şirket yapısı kurmuş bulunmaktayız. Amacımız, yenilikçi şirket olmanın verdiği heyecan, özveri ile sektörde kalıplaşmış olan iş modellerini değiştirerek iş ortaklarımıza değer sağlamak ve ülkemizin sektördeki yerini ulusal ve uluslararası pazarda daha da güçlendirmektir.Sadece ürün satmak, sadece uygulama yapmak yetmez!Teknolojinin günümüzdeki ulaştığı nokta ortada. En gelişmiş makinelerle, en iyi reçetelerle, tam otomasyonla çok iyi malzemeler üretiliyor. Hemen hepsi çok iyi. Fark nerede peki? Fark, eksiksiz bilgi ve tecrübeyle çözüm üretecek doğru malzemeyi seçmekte!Biz, iyi hizmet sunuyoruz. Sistemimiz; doğru malzemeyi doğru yerde, doğru zamanda, doğru şekilde uygulamak üzerine kurulu.Yurt içi ve yurt dışı kökenli tüm yeni malzemeleri, yeni uygulama ve teknikleri takip ediyoruz.İlk günkü heyecanla çalışmaya devam etmekteyiz. Her geçen gün gücümüze güç katarak mutluluğumuzu yeni projelerde sizlerle de paylaşmaktan memnuniyet duyacağız.
inşaat firmaları başta olmak üzere inşaat sektörü ve yapı alanında hizmet veren müteahhit, imalatçı, toptancı, perakendeci şahıs ve firmaları buluşturmak amaçlı özenle hazırlanmış olan web sitemiz üye olurken firmaların doldurduğu bilgiler, ziyaretçilere açıktır ve tüm inşaat firmalarının adres ve telefon bilgileri hakkında ayrıntılı bilgiler içermektedir.