İnşaat Firmaları 

inşaat firmaları
Firma Arama
Reklamlar

İLLERE GÖRE


Arama Sonuçları (Sonuç Sayısı : 13)

Akçati Cephe Kaplama |Bursa çelik çati s

http://www.akcaticephe.com - 0224 256 60 70

FIRMAMIZ BURSADA ÇELIK ÇATI ISLERI, ÇATI KAPLAMA ISLERI, CEPHE KAPLAMA ISLERI YAPMAKTADIR...AKCATI CEPHE, sektöründeki hizmet tecrübesi ve birikimlerini müsterilerine aktarmak adina kurulmustur.AKCATI CEPHE, sektöründeki saygin,istikrarli, kaliteli, güvenilir bir kurum olmayi hedefleyen ve bu hedef dogrultusunda alaninda en iyi olmak için çabalarken her ne kosulda olursa olsun, ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden, ekip çalisanlari ile beraber, degisimi yakalayarak ve sürekli gelisimi benimseyerek müsteri memnuniyetini saglamaktadir.Müsteri memnuniyetini ilke edinmis, güler yüzlü ekibimizle her basarimizla bir adim daha ileriye götürmektedir. Müsterilerimizin bulundugu her yerde bulunup, ihtiyaç duyduklari ürün ve hizmeti saglamak firmamizin kalitesini ve farkini müsterilerimize sunmak bizim görevimiz haline gelmistir.

BEŞENK YAPI DEKORASYON | Tekirdağ İn

http://besenkdekorasyon.tr.gg - 0282 674 54 46

BESENK INSAAT TEKİRDAĞDA MANTOLAMA , SIVA, BOYA , PARKE, KARTONPIYER , ALÇIPAN , FAYANS , KALEBODUR İŞLERİNİZ İTİNA İLE UYGULAMASI VE SATIŞI YAPMAKDADIR...AYRICA FİRMAMIZ ARSA , TARLA , SANAYİ ARSASI ALIM SATIMI YAPMAKDADIR VE KAT KARSILIGI DAİRE YAPILIR , SATILIR .İLGİNİZE TEŞEKKÜRLER...

ADALI İNŞAAT

http://www.adaliinsaat.com.tr - 0 282 261 33 18

Adalı İnşaat Taahhüt Makine San. Ve Tic. A.Ş.1985 yılında Trakya Bölgesi merkezli kurulmuştur. İlk yıllarda yurtiçi ve yurt dışında Tuğla Fabrikalarının endüstriyel makine ve donanımlarının projelendirme, imalat ve montaj isleri konularında birçok proje tamamlamıştır. Endüstriyel makine ve donanım üretiminde Adalı Makine yıllardır bölge de firmalar için çözüm noktası haline gelmiş, gerçekleştirdiği projeler ile bilinirliği artmıştır. Daha sonraki yıllarda çelik yapı imalatını ürün yelpazesine katmış, endüstriyel yapıların, ticarethane ve konutların çelik yapı inşa isleri üzerine uzmanlaşmıştır. Kanıtlanmış müşteri memnuniyeti değerleri ile ekonomik ve hızlı çözümler üreterek Adalı İnşaat, Çelik yapı inşa işlerinde Trakya bölgesinde birçok bilinen yapının inşasına imza atmıştır. Hedefi gelişen teknolojilere ve yeniliklere ayak uydurarak, kaliteli ürünü en ekonomik şekilde üretmek ve doğaya saygılı, insana saygılı, çağdaş, uzun ömürlü ve en önemlisi güvenilir yapılar üretmektir. Her ihtiyaca cevap verebilecek yapıları bünyesinde buluşturmak amacı ile “Çelik Ev” uygulamalarının paralelinde 2009 yılında prefabrik yapı uygulamalarını bünyesine katmış ve bu alanda da bireysel, kurumsal, endüstriyel ürün ve hizmet sunmaya başlamıştır. Gelişen teknolojilerin takipçisi ve çevre dostu uygulamaların öncüsü olma misyonunu sözde bırakmayan Adalı Grup, 2007 yılından bu yana yenilenebilir enerji üzerine birçok Ar-Ge projesi üretmiş ve 2008 yılından ev tipi rüzgâr tribünü projeleri uygulamaya ve üretmeye başlamıştır. AyrıcaAdalı Grup Şirketleri bünyesinde bulunan Adalı Mobilya Tasarım ve Dekorasyon Ltd.Şti. 2001 yılından bu yana Tekirdağ il merkezindeki showroomu ile mobilya ve komple dekorasyon uygulamaları hizmeti sunmaktadır. Adalı İnşaat Taahhüt Makine San. ve Tic. A.Ş.'nin bu gün sektörün liderleri arasında yer almasının en temel sebebi tüm üretimlerinde "tam zamanında "0" hata ile müşteri memnuniyeti" perspektifini misyon olarak benimsemesidir. Ürün kalitesine verdiği önemi üretimlerinde kullandığı malzemeleri alanında lider kuruluşlardan tedarik ederek göstermektedir. Tecrübeli uygulama ekipleri sayesinde, üstlendiği pek çok büyük projeyi kısa sürede başarı ile tamamlamayı başarmıştır. Başarının bir diğer sebebi de CRM süreçlerinin temel felsefesi olan "müşterinin istediği biçimde, istediği kalitede, istediği zaman ve planladığı maliyetlerle" üretim yapmayı, bu anlamda özellikle teknolojik gelişmeleri tam zamanlı olarak takip ederek maliyetleri ve üretim sürelerini yönetmeyi görev olarak benimsemesidir.

2E CEPHE VE ÇELİK SİSTEMLERİ

http://www.2ecephecelik.com.tr - 0282 686 47 00

FİRMAMIZ 1996 YILINDA BUYANA İNŞAAT VE DEKORASYON ALANINDA FAALİYET GÖSTERMEKTEDİR.FİRMAMIZ GEREK SAHA ÇALIŞMALARI GEREK FAALİYET ALANI İTİBARİ SEKTÖRDEKİ CEPHE GİYDİRME VE ÇELİK YAPI ALANINDAKİ BOŞLUĞU FARK EDEREK 2006 YILINDAN İTİBAREN AĞIRLIKLI CEPHE GİYDİRME VE ÇELİK YAPI ALANINDA FAALİYET GÖSTERMEYE BAŞLAMIŞTIR.FİRMAMIZ İNŞAAT, İÇ DEKORASYON, ANAHTAR TESLİMİ TADİLAT,RESTORASYON PLAN VE PROJELER ALANINDA PROFESYONELOLARAK DANIŞMANLIK HİZMETİ VERMEKTEDİR.

Mercan Yapı - Tekirdağ Plan Proje Taah

nejatmercan@hotmail.com - 0282 727 32 37

FİRMAMIZ TEKİRDAĞDA PLAN PROJE TAHHÜT İŞLERİ, MANTOLAMA DEKORASYON İŞLERİ YAPMAKTADIR...

Tekirdağ İnşaat Firmaları NUHOĞLU

http://www.nuhzadeinsaat.com - 0282 518 95 76

Nuhoğlu İnşaat 1989'dan beri binlerce aileyi konut sahibi yapmış köklü bir inşaat firmasıdır. Tekirdağ - Şarköyde yapım aşamasında olan projeleriyle her zaman en iyi olmayı ilke edinmisdir.

DİNAMİK MÜHENDİSLİK

http://www.dynamicrampa.com.tr - 0282 673 56 73

Dynamicrampa Tır Yükleme Sistemleri Elektrohidrolik buton kumandalı yükleme boşaltma rampası imalat, satış ve servis hizmetleri ile Çorludan tüm Türkiyeye hizmet veriyoruz. Rampalarımız isteğe ve ihtiyaca göre her ölçüde ve tipte yapılabilir. Teleskobik ve menteşeli tip leri mevcuttur.Mobil yükleme rampası ile yerden tır ve kamyomlarınıza rahatça yükleme boşaltma yapabilirsiniz. Mobil rampalarımızın bize ait olan katlamalı tip ve tekerlek & ayak tasarımı ile manevra kaabiliyeti diğerlerine göre daha fazladır.Yükleme işlemlerinize konveyör sistemli çözümler ve teleskobik tipte bant sistemleri ile yeni tasarımlar ile hizmetinizdeyiz.Makaslı yükseltme platformlarımız yüke ve ihtiyaca göre farklı dizayn ve tasarımlarda imal edilir.Kayar kapı sistemleri için uzaktan kumandalı ve ithal motorlu sorunsuz,sessiz çözümler. Endüstriyel kapı sistemleri ile seksiyonel kapı, pvc hızlı kapılar, sarmal panjur kapılar ve garaj kapıları için hızlı çözümler için lütfen bizimle temasa geçiniz. http://www.dynamicrampa.com  http://www.dinamikrampa.com  

AYKOR İNŞ.REK.TUR.LTD.ŞTİ.

http:// - 0.282 260 55 60

Firmamız müşterileri ile karşılıklı güven doğrultusunda bu günlere gelmiş, dostluk ve hoşgörü çerçevesinde kalite konusunda taviz vermeden yoluna devam etmeye kararlıdır. Portföyümüzde bulunan müşterilerimizle sağladığımız bire bir yakın dostluklar bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimizdir. İlkesi ;kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti olan firmamızı aramanız bize yeni dostluklar kazandıracaktır. Birçok markayı ve ürünü bünyesinde bulunduran firmamız ile çalışma ayrıcalığını sizlerinde yaşaması bize büyük mutluluk yaşatacak ve hizmet anlayışımızda yeni ufuklar açacaktır

Ataş Çelik Yapı

http://www.atascelikyapi.com - 0282 231 24 24

İnşaat sektöründe aktif rol alan ATAŞ Çelik Yapı Sistemleri;“tescilli” bir ev markasıdır.Dünya yapı endüstrisindeki son gelişme ve teknolojileri yakından takip eden ATASÇELİK, konularında uzman mühendis ve mimar kadroları ile ülkemiz insanlarının ihtiyaçlarını ve deprem riskini göz önünde bulundurarak, yapımı kolay, maliyeti düşük, deprem için tam güvenli ve kullanıcı için konfor düzeyi yüksek yapı inşa etmeyi hedeflemektedir. Hafif çelik yapı sistemli müstakil konutların lüks olmaktan çıkıp ülkemiz için bir gereklilik olduğunu ve insanımızın daha konforlu bir hayata sahip olmasının bir hayal olmadığına inanan ATAŞÇELİK, bu amaç doğrultusunda çalışmalarını sürdürmektedir.Şirket prensibi; Teknolojiyi, kaliteli ürünü en ekonomik şartlarda sunmak için kullanmaktır.ATASÇELİK, yüksek standartlarda kaliteli malzeme kullanarak, konforlu ve güvenilir seçenekler sunan, teknolojisi üstün bir ev markasıdır.

Es-Ka İnşaat

http://www.facebook.com/pages/ES-KA-İNŞAAT/210623902289330 - 0282 717 42 77

ES-KA İNŞAAT 2011 YILINDA KAPAKLIDA KURULDU.İnsanların yaşam kalitelerini en üst seviyede tutan çevreye duyarlı modern yaşam alanları sunmaktadır. Konut, dükkan, depolar, inşa etmektedir. Deprem yönetmeliğe uygun olarak TSE standartlarında birinci sınıf malzemeler kullanıp plan ve projelere uygun olarak modern mekanlar sunmaktadır.ES-KA İnşaat kapaklıda eksikliği hissedilen yalıtımlı, doğalgazlı,kombili, kaloriferli, ankastre mutfaklı daireleri bitmiş olarak satışa sunmaktadır. Teknolojinin tüm yeniliklerini en iyi şekilde kullanarak Çağdaş, çevreci, doğaya saygılı mekanlar kurmak için çaba harcamaktadır.Müşterilerine; çevreye duyarlı, insana saygılı, güvenilir bir ekonomik hizmet ve ürün üretmek amacı ile akıl ve teknolojik gelişmeyi rehber edinmiş, yüksek kalitede bir yönetim anlayışı sunmaktır.Gerçekleştirdiğimiz projelerle, ülke kalkınmasının temel taşlarından biri olan inşaat sektöründe iz bırakmayı amaçlıyoruz. Güçlü finansal yapımızla, yenilikçi ve değişime ayak uyduran bakış açımızla, çevre düzenine gösterdiğimiz saygıyla yatırım yaptığımız alanlara değer kazandıran ve insan yaşamının doğal dengesini koruyan bir şirket olarak varlığımızı sürdürmek istiyoruz. Yaptığımız her yatırımda standartları yükselten, çağdaş şehircilik anlayışına katkıda bulunan bir şirket olarak büyümeyi hedefliyoruz.

Nur Mermercilik

http://www.tekirdagmermer.com - 0 282 263 70 57

Firmamız müşterileri ile karşılıklı güven doğrultusunda bu günlere gelmiş, dostluk ve hoşgörü çerçevesinde kalite konusunda taviz vermeden yoluna devam etmeye kararlıdır. Portföyümüzde bulunan müşterilerimizle sağladığımız bire bir yakın dostluklar bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimizdir. İlkesi ;kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti olan firmamızı aramanız bize yeni dostluklar kazandıracaktır. Birçok markayı ve ürünü bünyesinde bulunduran firmamız ile çalışma ayrıcalığını sizlerinde yaşaması bize büyük mutluluk yaşatacak ve hizmet anlayışımızda yeni ufuklar açacaktır.

SERİNOGULLARI İNŞAAT

http:// - 0.282 427 25 00

Firmamız müşterileri ile karşılıklı güven doğrultusunda bu günlere gelmiş, dostluk ve hoşgörü çerçevesinde kalite konusunda taviz vermeden yoluna devam etmeye kararlıdır. Portföyümüzde bulunan müşterilerimizle sağladığımız bire bir yakın dostluklar bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimizdir. İlkesi ;kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti olan firmamızı aramanız bize yeni dostluklar kazandıracaktır. Birçok markayı ve ürünü bünyesinde bulunduran firmamız ile çalışma ayrıcalığını sizlerinde yaşaması bize büyük mutluluk yaşatacak ve hizmet anlayışımızda yeni ufuklar açacaktır

Gözde Mermer

http:// - ++++++++++++

akay çelik yapı

http:// - 02822312222

Merkezi Tekirdağda bulunan Akay Çelik San.ve Tic.Ltd.Şti yaptığı çelik evlerle Teirdağdaki inşaat sektörüne yeni bir soluk getirdi. Çelik ev sektörü ülkemizde son yıllarda gelişme gösteren bir firmadır.Diğer firmalardan ayıran özellik ise kullandığımız malzeme ve tekniklerdir.Müşteri isteğine göre her türlü projeyi çizerek anahtar teslimi uygun fiyatlı satışlar yapmaktayız. Ayrıca mevcut evleri olanları takas yoluyla çelik ev sahibi yapıyoruz.Çelik evlerle ilgili bilgi almak isteyenler firmanın www.akaycelik.com internet adresinden bilgi alabilecekleri gibi telefonla ve bizzat giderekde bu konuda detaylı bilgi alabilirler... saygılarımlaAYDIN TEKARABACI
inşaat firmaları başta olmak üzere inşaat sektörü ve yapı alanında hizmet veren müteahhit, imalatçı, toptancı, perakendeci şahıs ve firmaları buluşturmak amaçlı özenle hazırlanmış olan web sitemiz üye olurken firmaların doldurduğu bilgiler, ziyaretçilere açıktır ve tüm inşaat firmalarının adres ve telefon bilgileri hakkında ayrıntılı bilgiler içermektedir.