Trabzon İnşaat Firmaları 

inşaat firmaları
Firma Arama
Reklamlar

İLLERE GÖRE


Arama Sonuçları (Sonuç Sayısı : 9)

Akçati Cephe Kaplama |Bursa çelik çati s

http://www.akcaticephe.com - 0224 256 60 70

FIRMAMIZ BURSADA ÇELIK ÇATI ISLERI, ÇATI KAPLAMA ISLERI, CEPHE KAPLAMA ISLERI YAPMAKTADIR...AKCATI CEPHE, sektöründeki hizmet tecrübesi ve birikimlerini müsterilerine aktarmak adina kurulmustur.AKCATI CEPHE, sektöründeki saygin,istikrarli, kaliteli, güvenilir bir kurum olmayi hedefleyen ve bu hedef dogrultusunda alaninda en iyi olmak için çabalarken her ne kosulda olursa olsun, ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden, ekip çalisanlari ile beraber, degisimi yakalayarak ve sürekli gelisimi benimseyerek müsteri memnuniyetini saglamaktadir.Müsteri memnuniyetini ilke edinmis, güler yüzlü ekibimizle her basarimizla bir adim daha ileriye götürmektedir. Müsterilerimizin bulundugu her yerde bulunup, ihtiyaç duyduklari ürün ve hizmeti saglamak firmamizin kalitesini ve farkini müsterilerimize sunmak bizim görevimiz haline gelmistir.

Çaba Metal |trabzonda ferforje yapanlar

http:// - 0(462) 334 55 45

Çaba Metal Firmamız müşterileri ile karşılıklı güven doğrultusunda bu günlere gelmiş, dostluk ve hoşgörü çerçevesinde kalite konusunda taviz vermeden yoluna devam etmeye kararlıdır. Portföyümüzde bulunan müşterilerimizle sağladığımız bire bir yakın dostluklar bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimizdir. İlkesi ;kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti olan firmamızı aramanız bize yeni dostluklar kazandıracaktır. Birçok markayı ve ürünü bünyesinde bulunduran firmamız ile çalışma ayrıcalığını sizlerinde yaşaması bize büyük mutluluk yaşatacak ve hizmet anlayışımızda yeni ufuklar açacaktır.

ÖNCÜ ZEMİN MARKET

http://www.oncuzeminmarket.com - 0.462 229 14 86

Kuruluş tarihi olarak 1995 yılından itibaren Karadeniz Bölgesinde PVC Zemin Kaplamasına öncülük yapan Firmamız 2011 yılından itibaren Firma ismini "ÖNCÜ ZEMİN MARKET" olarak değiştirerek faaliyetlerine devam etmektedir.1995 yılından bu günlere alanında uzman kadrosu ile müşterilerine kaliteli ve sağlıklı hizmet vermektedir.Geniş ürün yelpazesine sahip olan firmamız,>Pvc Zemin Kaplama alanında -Heterojen Zemin-Homojen Zemin-Condaktif Zemin-Spor Zemin>Sistemsel Zemin Olarak,1-Yüksetlmiş Döşeme Sistemleri 2-Dilatasyon Sistemleri3-İthal Duvar Kağıtları4-Karo Halılar >Asma Tavan Sistemleri alanında ise,-Vinil Tavan Sistemleri-Taşyünü Tavan Sistemleri-Alüminyüm Tavan Sistemleri-Akustik Tavan Sistemlerialanında profesyonel çözümler üretmektedir.Firmamız için en önemli unsur Müşteri Memnuniyeti'dir. Müşteri memnuniyetinin sadece satış ile değil, satış sonrası uygulama kalitesinde mükemmelliği sağlayarak mümkün olduğunun bilincindeyiz. Müşteri memnuniyeti ancak bu unsurların tümünün bir araya toplanması ile mümkündür.Pvc Zemin Kaplama ürünlerimizin tümü kaliteli, dayanıklı ve firma tarafından garantilidir.Amacımız bu alanda lider firma olabilmek ve müşteri menuniyetini en üst düzeye taşımaktır.Saygılarımızla...

TRABZON ÇATI KAPLAMA | OLSAN ÇATI KAPL

http://www.olsancati.com - 0.462 334 08 47

Ahşap ve Çelik Kamelya – Pergole Sistemleri Yapıları daha güzel ve değerli kılmak bizim en önemli misyonumuzdur. Bu nedenle yapıları daha güzel ve çekici kılmak, insanların rahat olmasını düşünerek; yapıları modern ve klasik tarzda dekore etmek, elinizdeki mimari projede yer alan ahşap ve çelik dekorasyonları tecrübeli bir kadroya yeniletmek isterseniz Olsan Çatı kaplama dekoratif kamelya ve pergola sistemleri ile hizmetinizdedir. Ayrıca bu işi sipariş üzerine istediğiniz yere hazır monte edilebilecek şekilde yapmaktayız. Oluk Sistemlerimiz Olsan eksiz yağmur taşıma sistemi; benzersiz estetik görünümü, detaylardaki titiz tasarımı ve teknik üstünlüklerinin yanı sıra, sunmuş olduğu zengin renk ve model seçenekleriyle de kullanıcılarına fark yaratan değerler kazandırıyor. Sistemimiz UV ışınlarına, kimyasal, mekanik ve ısıl şoklara karşı göstermiş olduğu yüksek dayanım sayesinde, zorlu iklim koşullarında güvenle kullanabileceğiniz ideal bir çözüm sunuyor. Olsan eksiz yağmur oluğunu, ister güçlü görünümlü klasik kelepçeyle, ister dışarıdan görünmeyen gizli kelepçeyle uygulayarak; farklı estetik seçimlere sahip olabilirsiniz. Bunun yanında Olsan eksiz yağmur oluk sistemi için 70mm veya 100mm lik iniş boruları kullanılabilir. 1995 ten beri Olsan Çatı Kaplama olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışıyla müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktadır. Müşteri odaklı olarak çalışmayı kendisine ilke edinmiş olan Olsan Çatı Kaplama, müşteri isteklerini daima ön planda tutarak hizmetlerini gerçekleştirmiştir.Olsan Çatı Kaplama,Eksis saç oluk,Galpan ve Galvan oluk,Yağmur indirme sistemleri,Çinko oluk,Baca kenarı,Gizli dere renk seçeneklerini hizmetinize sunmaktadır.Olsan Çatı Kaplama olarak, çatılarınızda karşılaştığınız sorunlar için sizlere kalıcı çözümler öneriyoruz. Yeni çatı, çatı onarımı(çatı tadilatı), kiremit çatı, Shingle çatı(şıngılçatı),Eternit çatı, çatı kaplama levhası(onduline hr),panel çatı, teras çatı, gizli dere izolasyonu, baca dibi izolasyonu temel izolasyonu ve dış cephe izolasyonları da yapmaktayız. Biz doğru ürünün, doğru çatı da kullanılmasının nedenli önemli olduğunun bilincinde olduğumuz için, çatı malzemeleri portföyümüzü olabildiğince geniş tutmaya özen gösteriyor ve sizlere bu doğrultu da hizmet sunmayı bir borç biliyoruz. Çatınızda ki hastalık ne olursa olsun, teşhisini uzman kadromuz ile yaparak sizlere tedaviyi garanti ediyoruz.Çözümlerin ayrıntılarda saklı olduğunu, Ayrıntıların da bir farklılık göstergesi olduğunu biliyoruz ve diyoruz ki; "FARKLI OLDUĞUMUZU BİLİYORUZ VE BU FARKI SİZİN DE YAŞAMANIZI İSTİYORUZ. "Artık çatınız ile ilgili her türlü problemlere çözüm bulabilirsiniz. Problemlerinize kesin çözümler getiriyoruz. UNUTMAYIN ÇATI BİR UZMANLIK İŞİDİR...

Şen-İş İnşaat

http:// - 0462 325 41 00

Trabzon da Güvenilir İnşaat Hizmeti İçin Bizi Seçin....MisyonumuzÇağdaş yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap veren, insanların yaşam alanlarına kaliteli ve güvenilir hizmet sunan, inşaat sektöründe ekonomik, estetik ve güvenliği bir arada sağlayan, kaliteli üretim ve yaşanabilir çevre yaratma çabasında olan firmamız; yapı alanında kalıcı çözümler sunan bir kuruluş olmuştur.Daha modern çağdaş yapılar üretmek için sektördeki gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, en etkin şekilde kullanmak prensiplerimiz arasındadır.VizyonumuzHizmet ettiğimiz toplum için en güvenilir ve sağlıklı olanı bir noktada buluşturarak, değişimlere ayak uyduran, kalıcı olmayı ve sürekli büyümeyi hedefleyen şirketimiz bu anlayış içinde çalışmaktadır.Yaptığımız projelerdeki amacımız insan hayatını kolaylaştıran huzur dolu güvenli mekanlar üretmektir.

UMUT YAPI DEKORASYON

http:// - 0.462 229 28 01

Firmamız müşterileri ile karşılıklı güven doğrultusunda bu günlere gelmiş, dostluk ve hoşgörü çerçevesinde kalite konusunda taviz vermeden yoluna devam etmeye kararlıdır. Portföyümüzde bulunan müşterilerimizle sağladığımız bire bir yakın dostluklar bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimizdir. İlkesi ;kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti olan firmamızı aramanız bize yeni dostluklar kazandıracaktır. Birçok markayı ve ürünü bünyesinde bulunduran firmamız ile çalışma ayrıcalığını sizlerinde yaşaması bize büyük mutluluk yaşatacak ve hizmet anlayışımızda yeni ufuklar açacaktır

BEŞİROĞLU GROUP

http://www.besiroglugroup.com - 0.507 535 67 47

1995 yılında Trabzon’da kurulan şirket ilk olarak Kimya sektöründe baş göstermiş bununla birlikte inşaat ve makine sanayiinide bünyesine alarak büyümesine devam etmiştir. Dünya standartlarında ve doğru projeler geliştirebilmenin ön koşulunun, değişen piyasa eğilimlerinin izlenmesinden geçtiğine inanan Beşiroğlu Grup, pazar araştırmaları ve saha çalışmalarına büyük önem vermektedir. Şirket kimya, inşaat ve makine sektöründe bir çok kollara ayrılarak beklenenin üzerinde bir çok çeşitlilik kazanarak tüm isteklere kendi bünyesinde cevap verebilecek kadar büyümüştür. Beşiroğlu Grup, özgün konseptleri hayata geçirerek anahtar teslim projeler geliştirmeyi, pazarlama ve satış-teslim sonrası kaliteli hizmetler sunmayı ilke edinmektedir. Beşiroğlu Grup proje geliştirmedeki başarısını, pazarlama becerileri ve ilkeli müşteri ilişkileri yönetimi ile bütünleştirerek kimya,inşaat ve makine sektörünün her aşamasında ortaya koyarken; projelerin taahhüt edilen zamanda teslimatı ve müşteri memnuniyetinin sağlanması konularında da büyük hassasiyet göstermektedir.

Kasva Yapı Dizayn Merkezi

http://www.kasvayapi.com - 0507 719 59 85

Firmamız bir şahıs firması olarak 1998 yılında TRABZON da kurulmuştur.İlk olarak mobilya ve özelahşap imalatları alanında faaliyet gösterirken, müşterilerimizden gelen yağunyoğunistek üzerine içdekorasyon ,anahtar teslimi tadilat gibi işler yapmaya da başladık.Firmamız 2000 yılından itibarenİSTANBUL da fason mobilya üretimi ve montaj taşeronluğu gibi alanlardada faaliyet göstermeyebaşlamıştır.

mentaş yapı - inşaat

www.mentasyapi.com - 04626666663

MENTAŞ YAPI PROFOSYONEL EKİPLERİYLE ( - AHŞAP DESENLİ DIŞ CEPHE BETONPAN 'aterpan' UYGULAMASI - ÇELİK KONSTRÜKSİYON VE ÇELİKTEN ÇATI UYGULAMALARI - DIŞ CEPHE KOMPOZİR SİSTEMLERİ - ALÇIPAN TAVAN DUVAR VE BÖLME İŞLERİ - YALITIMLI VE YALITIMSIZ TÜM ÇATI ÖRTÜ SİSTEMLERİ ) İLE DOĞU KARADENİZ BÖLGESİNDE TRABZON MERKEZLİ SİZLERE HİZMET VERMEKTEDİR ... BETONPAN GÖRSELLERİMİZ İÇİN SHOWRUMUMUZA BEKLERİZ ..

BAYYAPI LTD ŞTİ

http:// - 532-7693209

YAPI SEKTÖRÜ
inşaat firmaları başta olmak üzere inşaat sektörü ve yapı alanında hizmet veren müteahhit, imalatçı, toptancı, perakendeci şahıs ve firmaları buluşturmak amaçlı özenle hazırlanmış olan web sitemiz üye olurken firmaların doldurduğu bilgiler, ziyaretçilere açıktır ve tüm inşaat firmalarının adres ve telefon bilgileri hakkında ayrıntılı bilgiler içermektedir.