İnşaat Firmaları 

inşaat firmaları
Firma Arama
Reklamlar

İLLERE GÖRE


Arama Sonuçları (Sonuç Sayısı : 12)

Akçati Cephe Kaplama |Bursa çelik çati s

http://www.akcaticephe.com - 0224 256 60 70

FIRMAMIZ BURSADA ÇELIK ÇATI ISLERI, ÇATI KAPLAMA ISLERI, CEPHE KAPLAMA ISLERI YAPMAKTADIR...AKCATI CEPHE, sektöründeki hizmet tecrübesi ve birikimlerini müsterilerine aktarmak adina kurulmustur.AKCATI CEPHE, sektöründeki saygin,istikrarli, kaliteli, güvenilir bir kurum olmayi hedefleyen ve bu hedef dogrultusunda alaninda en iyi olmak için çabalarken her ne kosulda olursa olsun, ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden, ekip çalisanlari ile beraber, degisimi yakalayarak ve sürekli gelisimi benimseyerek müsteri memnuniyetini saglamaktadir.Müsteri memnuniyetini ilke edinmis, güler yüzlü ekibimizle her basarimizla bir adim daha ileriye götürmektedir. Müsterilerimizin bulundugu her yerde bulunup, ihtiyaç duyduklari ürün ve hizmeti saglamak firmamizin kalitesini ve farkini müsterilerimize sunmak bizim görevimiz haline gelmistir.

İTİMAT DEMİR DOĞRAMA, ŞANLIURFADA D

http:// - 0543 633 6485

FİRMAMIZ ŞANLIURFADA FERFORJE KAPILAR, SUNDURMA ÇATI, ÇEVRE KORKULUĞU, BALKON KORKULUĞU, RAYLI DEMİR KAPI VE HER TÜRLÜ DEMİR DOĞRAMA İŞLERİNİZ İTİNAYLA YAPILIR...

Hedef Vinç

http://www.hedefvinc.org - 0 414 347 96 33

Kurulduğumuz günden beri amacımız seçkin kadromuzun katkı ve çalışmaları ile en iyiye ulaşmak olmuştur.Uluslar arası standartlara uygun çalışmalarla yüksek kalite,yüksek güvenlik ve ileri teknoloji Gerçekleştirilen çalışmalarımız ülke sanayisinde geniş kullanım alanı bulmuştur. Firmamız kuşaktan kuşağa bilgi ve tecrübe aktararak alanında tecrübeli,eğitimli konusunda Uzman çalışanları ile üstün başarıyı yakalamış ve yurtiçi hizmetleri ile global bir çalışma alanı yakalamıştır.Makine parkımızdaki değişik özelliklere sahip hiap ve teleskopik vinçlerimizle,”G sınıfı”ehliyetli operator ve Araçlarımızın mühendisler odasından alınan “kontrolü yapılmıştır”sertifikalarıyla,kiralama sektörlerinde de ihtiyaçalara cevap vermekteyiz.

YILMAZ İNŞ TAAH.NAK.İTH İHR. SAN. Ve

http://www.yilmaztelcivi.com - 0414

Tel çit sistemleri, Tarımsal sulama, Nalburiye hırdavat

Yılpa Yapı Malz. Paz. İnş. San. ve T

http://www.yilpayapimalzemeleri.com - 0414

Altyapı malzemeleri satışı , kale kilit bayi, çadır branda imalatı, inşaat ve yük asansörü, hırdavat nalburiye, tüm izalasyon ve yalıtım malzemeleri satışı , inşaat makinaları , inşaat malzemeleri , metal sanayi ürünleri, panel çit ve pens imalat ve satışı, peyzaj çevre düzenlesi, sineklik ürünleri, üst yapı inşaat malzemeleri, vinç makinaları satışı , yapı market , Yapı malzemeleri satışı ile hizmetinizdeyiz.

Yürekli Vinç

0530 263 91 36 - 0530 263 91 36

Şanlıurfa'da kurulduğu günden bu yana her türlü vinç hizmetleri konusunda kendini kanıtlayan firmamız uzman ve tecrübeli kadrosuyla uluslararası standartlara uygun kaliteli hizmet vermektedir. Şanlıurfa’da bulunan firmamız, müşteri memnuniyeti ön planda tutmaktadır.

ÖRGEN YAPI

http://www.orgenyapi.com - 0.414 347 70 22

Örgen Yapı,2000 yılında faaliyete başlayan firmamız 9 yıllık süre içerisinde yüzlerce müşteriye hizmet vermiştir.Geçmişten bugüne biriktirdiği deneyimle günümüz teknolojisini harmanlayan Örgen Yapı, talebiniz ölçüsünde Hilton Lavabo, Saray Tavan, Söveler, Aksesuar, Sütünlar ve Dış Cephe siparişlerinize yanıt vermektedir.Müşteri memnuniyetini, hizmet ve üründe kaliteyi ilke edinen firmamız; imalat sürecinde TSE belgeli malzemeler kullanmaktadır. Müşteri ilişkilerinin 'satışa kadar' değil, özellikle 'satıştan sonra' başladığını bilen, herhangi bir teknik aksaklık durumunda müşterinin yanında olabilen bir anlayışın temsilcisi olan firmamız 9 yıldır bizlere referans olan siz müşterilerimizle güvenirliğini kanıtlamıştır.

KAYA SÖVE

http:// - 0543 367 35 43

FİRMAMIZ ŞANLI URFADA SÖVE, MERMER, ÇELİK KAPI, ÇEVRE DÜZENLEME, ŞELALE YAPIMI İŞLERİ YAPMAKTADIR...

Rha Hafriyat

http:// - 0541 298 32 33

SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE EN GÜVENİLİR VE KALİTELİ BİR ŞEKİLDE HİZMET VERMEKTEYİZ.

Urfa vinç

http://www.urfavinc.com - 04143139263

1986 YılındaUrfa Vinç'ikurarak sektördeki ilk çalışmalarımıza başladık.aradan geçen 28 yıldır uzmanlaştığımız tüm vinç hizmetlerinde güvenilir, müşteri odaklı, kaliteli hizmet veren, iş ve işçi güvenliğini ön planda tutan, çevreye duyarlı, nitelikli oparatör yetiştiren, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren bir firma olamya çalıştık. Riskleri minimumda tutarak, uzmanlaştığımız çalışma alanımızda, ülkemizde sunduğumuz hizmetin tekniği ve kalitesi ileilklerin içerisinde yer almayı, Urfa Vinç olarak sektörün ulaştığı en üst düzeydeki uygulamaları takip ederek aynı çalışmaları yapabilmeyi hedefleyen bir kuruluşuz.•Güven ve kalite odaklı çalışma prensipleri doğrultusunda, konularında uzman, yetenekli ve eğitimli ekibi ile çağın beklenti ve gelişmelerine paralel olarak yenileniyor.•Müşterilerine güvence ve kalitenin yanında, profesyonel duyarlılıkla işine bağlı ekip desteğinde kesintisiz hizmet ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ile servis farkını yaşatıyor.•Müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, tüm gücüyle, gelişen filosu, sertifikalı operatörleri ve yüksek performanslı ekibi ile müşterilerine verdiği "Sürekli ilerleme" sözünü tutuyor.

klas gold mermer ve mermerit sanayi

http://www.klasgoldmermer.com - 414 661 01 11

firmamız 2010 yılında kurulmuş olmakla mermer granit çimstone mermerit imalatında ilk olmanın gururunu duymaktadır devamlı yenilikci deneyimli kadrosuyla birecik şanlıurfa nizip gaziantep ve diyer il ve ilçelere hizmet vermektedir tek adresiniz klas gold mermer ve mermerit sanayi

DIŞCEPE GİYDİRME

http:// - 05433177474

yıların verdiyi tecrübemizeze ve iş ahlakımıza disiplinize önem veririz. yaptıgımız ve bitir diyimiz işlerimizde hertürlü sorummluluk bilincindeyiz. Bırş işlerimiz ahşap iskele. demir iskele. dış cepe giydirme ve mantolama sistemleri. salama asansör iskele. işaat kalıbı. demir kalıp. dışcepe ısı yalıtımı sistemleri ve mazemeleri yaptıgımız işlerde herzaman teçrübeli elaman potansiyelimiz vardır..

yıldırım inş harfiyat nakliyat ltd

http:// - 05322037736

her türlü harfiyat nakliyat ve alyapı işlerinde uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz
inşaat firmaları başta olmak üzere inşaat sektörü ve yapı alanında hizmet veren müteahhit, imalatçı, toptancı, perakendeci şahıs ve firmaları buluşturmak amaçlı özenle hazırlanmış olan web sitemiz üye olurken firmaların doldurduğu bilgiler, ziyaretçilere açıktır ve tüm inşaat firmalarının adres ve telefon bilgileri hakkında ayrıntılı bilgiler içermektedir.