inaat firmalar


Firma Arama
Reklamlar

LLERE GRE


Arama Sonular (Sonu Says : 12)

Akati Cephe Kaplama |Bursa elik ati s

http://www.akcaticephe.com - 0224 256 60 70

FIRMAMIZ BURSADA ELIK ATI ISLERI, ATI KAPLAMA ISLERI, CEPHE KAPLAMA ISLERI YAPMAKTADIR...AKCATI CEPHE, sektrndeki hizmet tecrbesi ve birikimlerini msterilerine aktarmak adina kurulmustur.AKCATI CEPHE, sektrndeki saygin,istikrarli, kaliteli, gvenilir bir kurum olmayi hedefleyen ve bu hedef dogrultusunda alaninda en iyi olmak iin abalarken her ne kosulda olursa olsun, rn ve hizmet kalitesinden dn vermeden, ekip alisanlari ile beraber, degisimi yakalayarak ve srekli gelisimi benimseyerek msteri memnuniyetini saglamaktadir.Msteri memnuniyetini ilke edinmis, gler yzl ekibimizle her basarimizla bir adim daha ileriye gtrmektedir. Msterilerimizin bulundugu her yerde bulunup, ihtiya duyduklari rn ve hizmeti saglamak firmamizin kalitesini ve farkini msterilerimize sunmak bizim grevimiz haline gelmistir.

TMAT DEMR DORAMA, ANLIURFADA DEMR

http:// - 0543 633 6485

FRMAMIZ ANLIURFADA FERFORJE KAPILAR, SUNDURMA ÇATI, ÇEVRE KORKULUU, BALKON KORKULUU, RAYLI DEMR KAPI VE HER TÜRLÜ DEMR DORAMA LERNZ TNAYLA YAPILIR...

Hedef Vin

http://www.hedefvinc.org - 0 414 347 96 33

Kurulduumuz günden beri amacmz seçkin kadromuzun katk ve çalmalar ile en iyiye ulamak olmutur.Uluslar aras standartlara uygun çalmalarla yüksek kalite,yüksek güvenlik ve ileri teknoloji Gerçekletirilen çalmalarmz ülke sanayisinde geni kullanm alan bulmutur. Firmamz kuaktan kuaa bilgi ve tecrübe aktararak alannda tecrübeli,eitimli konusunda Uzman çalanlar ile üstün baary yakalam ve yurtiçi hizmetleri ile global bir çalma alan yakalamtr.Makine parkmzdaki deiik özelliklere sahip hiap ve teleskopik vinçlerimizle,”G snf”ehliyetli operator ve Araçlarmzn mühendisler odasndan alnan “kontrolü yaplmtr”sertifikalaryla,kiralama sektörlerinde de ihtiyaçalara cevap vermekteyiz.

YILMAZ N TAAH.NAK.TH HR. SAN. Ve TC

http://www.yilmaztelcivi.com - 0414

Tel çit sistemleri, Tarmsal sulama, Nalburiye hrdavat

Ylpa Yap Malz. Paz. n. San. ve Tic.

http://www.yilpayapimalzemeleri.com - 0414

Altyap malzemeleri sat , kale kilit bayi, çadr branda imalat, inaat ve yük asansörü, hrdavat nalburiye, tüm izalasyon ve yaltm malzemeleri sat , inaat makinalar , inaat malzemeleri , metal sanayi ürünleri, panel çit ve pens imalat ve sat, peyzaj çevre düzenlesi, sineklik ürünleri, üst yap inaat malzemeleri, vinç makinalar sat , yap market , Yap malzemeleri sat ile hizmetinizdeyiz.

Yrekli Vin

0530 263 91 36 - 0530 263 91 36

anlurfa'da kurulduu günden bu yana her türlü vinç hizmetleri konusunda kendini kantlayan firmamz uzman ve tecrübeli kadrosuyla uluslararas standartlara uygun kaliteli hizmet vermektedir. anlurfa’da bulunan firmamz, müteri memnuniyeti ön planda tutmaktadr.

RGEN YAPI

http://www.orgenyapi.com - 0.414 347 70 22

Örgen Yap,2000 ylnda faaliyete balayan firmamz 9 yllk süre içerisinde yüzlerce müteriye hizmet vermitir.Geçmiten bugüne biriktirdii deneyimle günümüz teknolojisini harmanlayan Örgen Yap, talebiniz ölçüsünde Hilton Lavabo, Saray Tavan, Söveler, Aksesuar, Sütünlar ve D Cephe siparilerinize yant vermektedir.Müteri memnuniyetini, hizmet ve üründe kaliteyi ilke edinen firmamz; imalat sürecinde TSE belgeli malzemeler kullanmaktadr. Müteri ilikilerinin 'sata kadar' deil, özellikle 'sattan sonra' baladn bilen, herhangi bir teknik aksaklk durumunda müterinin yannda olabilen bir anlayn temsilcisi olan firmamz 9 yldr bizlere referans olan siz müterilerimizle güvenirliini kantlamtr.

KAYA SVE

http:// - 0543 367 35 43

FRMAMIZ ANLI URFADA SÖVE, MERMER, ÇELK KAPI, ÇEVRE DÜZENLEME, ELALE YAPIMI LER YAPMAKTADIR...

Rha Hafriyat

http:// - 0541 298 32 33

SZ DEERL MÜTERLERMZE EN GÜVENLR VE KALTEL BR EKLDE HZMET VERMEKTEYZ.

Urfa vin

http://www.urfavinc.com - 04143139263

1986 YlndaUrfa Vinç'ikurarak sektördeki ilk çalmalarmza baladk.aradan geçen 28 yldr uzmanlatmz tüm vinç hizmetlerinde güvenilir, müteri odakl, kaliteli hizmet veren, i ve içi güvenliini ön planda tutan, çevreye duyarl, nitelikli oparatör yetitiren, yenilikçi ve sürekli kendini gelitiren bir firma olamya çaltk. Riskleri minimumda tutarak, uzmanlatmz çalma alanmzda, ülkemizde sunduumuz hizmetin teknii ve kalitesi ileilklerin içerisinde yer almay, Urfa Vinç olarak sektörün ulat en üst düzeydeki uygulamalar takip ederek ayn çalmalar yapabilmeyi hedefleyen bir kuruluuz.•Güven ve kalite odakl çalma prensipleri dorultusunda, konularnda uzman, yetenekli ve eitimli ekibi ile çan beklenti ve gelimelerine paralel olarak yenileniyor.•Müterilerine güvence ve kalitenin yannda, profesyonel duyarllkla iine bal ekip desteinde kesintisiz hizmet ve koulsuz müteri memnuniyeti ile servis farkn yaatyor.•Müterilerinin ihtiyaçlarn karlamak amacyla, tüm gücüyle, gelien filosu, sertifikal operatörleri ve yüksek performansl ekibi ile müterilerine verdii "Sürekli ilerleme" sözünü tutuyor.

klas gold mermer ve mermerit sanayi

http://www.klasgoldmermer.com - 414 661 01 11

firmamz 2010 ylnda kurulmu olmakla mermer granit çimstone mermerit imalatnda ilk olmann gururunu duymaktadr devaml yenilikci deneyimli kadrosuyla birecik anlurfa nizip gaziantep ve diyer il ve ilçelere hizmet vermektedir tek adresiniz klas gold mermer ve mermerit sanayi

DICEPE GYDRME

http:// - 05433177474

ylarn verdiyi tecrübemizeze ve i ahlakmza disiplinize önem veririz. yaptgmz ve bitir diyimiz ilerimizde hertürlü sorummluluk bilincindeyiz. Br ilerimiz ahap iskele. demir iskele. d cepe giydirme ve mantolama sistemleri. salama asansör iskele. iaat kalb. demir kalp. dcepe s yaltm sistemleri ve mazemeleri yaptgmz ilerde herzaman teçrübeli elaman potansiyelimiz vardr..

yldrm in harfiyat nakliyat ltd ti

http:// - 05322037736

her türlü harfiyat nakliyat ve alyap ilerinde uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz
inaat firmalar bata olmak zere inaat sektr ve yap alannda hizmet veren mteahhit, imalat, toptanc, perakendeci ahs ve firmalar buluturmak amal zenle hazrlanm olan web sitemiz ye olurken firmalarn doldurduu bilgiler, ziyaretilere aktr ve tm inaat firmalarnn adres ve telefon bilgileri hakknda ayrntl bilgiler iermektedir.