Yalova İnşaat Firmaları 

inşaat firmaları
Firma Arama
Reklamlar

İLLERE GÖRE


Arama Sonuçları (Sonuç Sayısı : 4)

Akçati Cephe Kaplama |Bursa çelik çati s

http://www.akcaticephe.com - 0224 256 60 70

FIRMAMIZ BURSADA ÇELIK ÇATI ISLERI, ÇATI KAPLAMA ISLERI, CEPHE KAPLAMA ISLERI YAPMAKTADIR...AKCATI CEPHE, sektöründeki hizmet tecrübesi ve birikimlerini müsterilerine aktarmak adina kurulmustur.AKCATI CEPHE, sektöründeki saygin,istikrarli, kaliteli, güvenilir bir kurum olmayi hedefleyen ve bu hedef dogrultusunda alaninda en iyi olmak için çabalarken her ne kosulda olursa olsun, ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden, ekip çalisanlari ile beraber, degisimi yakalayarak ve sürekli gelisimi benimseyerek müsteri memnuniyetini saglamaktadir.Müsteri memnuniyetini ilke edinmis, güler yüzlü ekibimizle her basarimizla bir adim daha ileriye götürmektedir. Müsterilerimizin bulundugu her yerde bulunup, ihtiyaç duyduklari ürün ve hizmeti saglamak firmamizin kalitesini ve farkini müsterilerimize sunmak bizim görevimiz haline gelmistir.

Marmara Tel Örme Çit Sanayi

http://www.marmaratelorme.com - 0226-352 01 97

MARMARA tel örme çit sanayi yeni olmasına karşı yapmış oldugu işlerle kendini kanıtlamış durumdadır kaliteli malzeme profosyenel ekibiyle sektöründe iddialı olan MARMARA tel örme çit sanayi uygun fiyat ve kaliteli işçilikle tüm vatandaşlarımıza hizmet etmeye başlamıştır

Art Cnc Makine

http://www.sovecnc.com - 0543 561 14 56

STRAFOR KESME MAKİNASI,SICAK TELLE KESİM YAPABİLEN, İNŞAAT SEKTÖRÜ BAŞTA OLMAK ÜZERE BİRÇOK SEKTÖRDE KULLANILMAKTADIR. BÜNYESİNDE BULUNAN TELLER VASITASIYLA STRAFOR KÖPÜK OLARAK BİLİNEN EPS KÜTÜKLERİNİ BİLGİSAYAR PROGRAMI İLE KESER. 2 VEYA 3 BOYULU STRAFOR KESME KAPASİTESİNE SAHİP MAKİNELERİMİZ TARAFINDAN KESİLEN MALZEMELER SÖVE ÜRETİMİ İÇİN HARÇLA KAPLANMAYA HAZIRDIR. TAMAMI YERLİ MALZEMELERDEN ÜRETİLEN VE KALİTESİNİ KANITLAMIŞ OLAN FİRMAMIZ SÖVE ÜRETİM TESİSİ KURULUMU İÇİN SİZLERE YARDIMCI OLMAYA HAZIRDIR.

İmzayalova

http://imzayalova.com - 05335432028

yıldız mermer fabrikası

http:// - 02264500003

mermer sektöründe çeyrek asırdır katettiğimiz yola devam ediyoruz
inşaat firmaları başta olmak üzere inşaat sektörü ve yapı alanında hizmet veren müteahhit, imalatçı, toptancı, perakendeci şahıs ve firmaları buluşturmak amaçlı özenle hazırlanmış olan web sitemiz üye olurken firmaların doldurduğu bilgiler, ziyaretçilere açıktır ve tüm inşaat firmalarının adres ve telefon bilgileri hakkında ayrıntılı bilgiler içermektedir.