İnşaat Firmaları 

inşaat firmaları
Firma Arama
Reklamlar

İLLERE GÖRE


Arama Sonuçları (Sonuç Sayısı : 13)

Akçati Cephe Kaplama |Bursa çelik çati s

http://www.akcaticephe.com - 0224 256 60 70

FIRMAMIZ BURSADA ÇELIK ÇATI ISLERI, ÇATI KAPLAMA ISLERI, CEPHE KAPLAMA ISLERI YAPMAKTADIR...AKCATI CEPHE, sektöründeki hizmet tecrübesi ve birikimlerini müsterilerine aktarmak adina kurulmustur.AKCATI CEPHE, sektöründeki saygin,istikrarli, kaliteli, güvenilir bir kurum olmayi hedefleyen ve bu hedef dogrultusunda alaninda en iyi olmak için çabalarken her ne kosulda olursa olsun, ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden, ekip çalisanlari ile beraber, degisimi yakalayarak ve sürekli gelisimi benimseyerek müsteri memnuniyetini saglamaktadir.Müsteri memnuniyetini ilke edinmis, güler yüzlü ekibimizle her basarimizla bir adim daha ileriye götürmektedir. Müsterilerimizin bulundugu her yerde bulunup, ihtiyaç duyduklari ürün ve hizmeti saglamak firmamizin kalitesini ve farkini müsterilerimize sunmak bizim görevimiz haline gelmistir.

Özdil Vinç | Aksaray Vinç | Aksaray V

http://www - 0530 263 91 36

ÖZDİL Vinç İşletmeciliği Ltd.Şti, Özdil Vinc 1978 yılında Aksarayda vinç sektörüne ilk adımını atmıstır. Osman ÖZDİL ve Ahmet ÖZDİL önderliginde kurulan firmamız uzman personeli ile vinç sektöründe profesyonel kuruluşlardan biri haline gelmistir.Dinamik, tecrübeli ve uzman teknik kadrolarıyla; çağdaş, teknolojik gelişmelere uygun, modernize vincleriyle Aksarayda vinç sektörüne hizmet vermektedir.ÖZDİL Vinç, dinamik kadrosu ve yeniliklere kolay uyum sağlayan teknolojik altyapısı ile Aksaray vinc sektörünün seçkin şirketidir.

Aksaray Adopen Bayi , Güvener PVC ve

http://www.guveneryapi.com - -

Güvener PVC ve Yapı San.2012 yılında kurulmuştur. Şirketin kuruluş amacı,çalışanlarının 20 yıllık PVC ve yapı tecrübesini her daim müşteri memnuniyetine ve kaliteye dönüştürerekticari faaliyetlerin devamını sağlamaktır."Her zaman en iyisi ol" ilkesiyle yola çıkarak, sektörünün lider firmasıAdopenürünüWIN-OPEN PVC'yimüşterilerimize sunmaktayız.Bunun yanı sıra kendi imalatımız olan panjur ve sineklik çeşitlerimiz de mevcuttur. Faaliyet alanımız olan inşaat içerisindeAdopen/Winopen PVC Doğrama, Panjur, Kapı, Muftak Dolabı ve Sineklik Sistemleriişlerini yapmaktayız. Tüm bu işleri yaparkenlider firmaları tercih etmekteyiz. Çünkü kaliteli malzeme her zaman için kazançtır.

ÇELİK ÇATI SANAYİ | Aksaray Çelik

- 0530 263 91 36

Akbulut Çelik Çatı , yılların deneyimi ile pekişmiş şirket kültürü, sağlam temeller üzerine kurulmuş mali yapısı ve saygın kurumsal kimliği ile Türkiye’de ve dünyada, Çelik Çatı, Çelik Konstrüksiyon konularında sektörünün yenilikçi ve gelişime odaklı lider kuruluşlarındandır.Biz Akbulut Çelik Çatı Sistemleri olarak hem bugün hem de gelecek için tasarlanmış yüksek kaliteli projeler üretiyoruz ve projelerimizin altına imzamızı atmaktan gurur duyuyoruz. İlkemiz, topluma hizmet etmek ve ülkemizin refahına sonsuz önem vermektir.

Konakoğlulları Panel Çit

http:// - 0 530 263 91 36

KONAKOĞULLARI TEL ÖRME ve DOKUMA SAN. Kurulduğu ilk günden beri kalite, kontrol ve sağlamlığı ilke edinen firmamız; 1972 yılından bu yana Çevre Güvenlik Tel Çit sistemleri üzerine üretim yapmaktadır. Dünyadaki ve ülkemizdeki sektörde gelişmeleri ve değişimleri yakından takip edip, sizlerin verdiği destekle yurdun her bir köşesine hizmet vermektedirİşimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik, müşterilerimize en iyi hizmet verebilmek, yüksek malzeme kalitesiyle sağlam ve düşük maliyetli iş çıkarmak temel prensiplerimizdendir. Üretmekte olduğumuz ürünler yüksek malzeme kalitesiyle uzun yıllar deforme olmadan kullanım sağlar. Firmamız faaliyet gösterdiği Tel ve Tel mamulleri üzerine 32 seneyi aşkın süredir edindiği tecrübeyle uzmanlaşmıştır.saygılarımızlaNecati KONAK

KONAKOĞULLARI

http:// - 0 530 263 91 36

KONAKOĞULLARI TEL ÖRME ve DOKUMA SAN. Kurulduğu ilk günden beri kalite, kontrol ve sağlamlığı ilke edinen firmamız; 1972 yılından bu yana Çevre Güvenlik Tel Çit sistemleri üzerine üretim yapmaktadır. Dünyadaki ve ülkemizdeki sektörde gelişmeleri ve değişimleri yakından takip edip, sizlerin verdiği destekle yurdun her bir köşesine hizmet vermektedir İşimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik, müşterilerimize en iyi hizmet verebilmek, yüksek malzeme kalitesiyle sağlam ve düşük maliyetli iş çıkarmak temel prensiplerimizdendir. Üretmekte olduğumuz ürünler yüksek malzeme kalitesiyle uzun yıllar deforme olmadan kullanım sağlar. Firmamız faaliyet gösterdiği Tel ve Tel mamulleri üzerine 32 seneyi aşkın süredir edindiği tecrübeyle uzmanlaşmıştır. saygılarımızla Necati KONAK

AY KONTEYNER

http://www.aykonteyner.com - 0.382 215 57 09

Hazır Konteyner satışı ile 2006 yılında sektöre dahil olan firmamız müşteri portföyünün büyümesi ile birlikte daha geniş ürün yelpazesi ve direkt müşteriye hitap etme açısından 2010 yılında üretim aşamasına geçmiştir. Halen Aksaray Örnek Sanayi sitesin de üretimine devam eden firmamız 2013 yılı itibari ile Aksaray Organize Sanayi Bölgesinde kendi tesislerin de “yüksek kalite – Uygun fiyat” politikası ve müşteri memnuniyeti ilkesi ile bu sektör de lider olmayı Vizyon olarak belirlemiştirwindow.parent.CKEDITOR._["contentDomReadytanitim"]( window );

Bayrak Dekorasyon

http:// - 0 382 367 23 27

ÇATI İŞLERİ,PRAFABRİK EVLER,ÇELİK EVLER,BETONERME,DIŞ CEPHE,MANTOLAMA,SİDİNG,ŞINGIL,METAL KİREMİT,ÇELİK KAPI,PREFABRİK EVLER,ÇELİK KAPI,LAMİNANT PARKE

ömür oto kurtarma

https://www.aksarayotokurtarici.com/ - 03822443099

Günümüzde en büyük kolaylıklardan birisi elbette otomobillerimiz. İşe, okula yada gezmeye giderken bizi konforlu bir şekilde gideceğimiz yere götürebilen otomobillerimiz, zaman zaman problemler çıkarabiliyor. Bakımları yeni yapılmış olsa dahi arabalarımızın bozulmasına şahit olabiliyoruz. Yoldayken yada henüz yola çıkmamışken çalışmayan yada biranda istop eden ve çalışmayan araçlarımız, bizi mağdur edebilmektedir. İşte bu gibi durumları önlemek pek mümkün olmadığı için çözüme odaklanmalıyız. Yani, yolun ortasında kaldığımızda ve aracımızı yerinden dahi oynatamadığımız anlarda oto çekici firmalarıyla iletişime geçmeli ve trafiğin aksamasını en kısa sürede engellemeliyiz.Aksaray Çekiciolarak görev yapan firmamız; yolda kalan tüm araçları en kısa sürede bulunduğu yerden çeker ve götürülmesi istenen yere götürür.

TEKNO VİNÇ

http://teknovinc.com.tr - 382 215 00 14

Ağır sanayide kullanılan makinaların montajı ve taşınmasıEnerji nakil ve aydınlatma direkleri, GSM ve uydu direkleri dikilmesiYükleme boşaltma işleriİmalat yapan fabrika ve tesislerde makinaların söküm ve montajıSac ve ağır metal aksamların yükleme ve boşaltma işleriSu borusu, doğalgaz borusu, kanalizasyon boruları, sulama borularının nakliyesi ve montajıKöprü, viyadük ayak ve geçitlerin dikilmesi ve montajıİskele, tünel kalıp montajıKlima montajıÇok katlı yapıların dış cephe işleriReklam tabelaları, totemlerin dikilmesi ve montajı,Led ekran ve organizasyon hizmetlerinde platform ve vinç kiralama hizmetleriTadilat, aydınlatma, dış cephe temizlik, inşaat, reklam işlerinde personel yükselticilerAğır makina parçaları ve tesislerin yükleme, boşaltma ve taşımacılık işleri.

TEKNO VİNÇ

http://teknovinc.com.tr - 382 215 00 14

Kamuda ve özel sektörde çalışarak teknik, ekonomik ve ticari deneyim kazanmış bir mühendis tarafından vinç kiralama işi ile iştigal amaçlı Tekno Vinç markası ve Tekno Nak. İnş. Tem. ve Dış Tic. San. Ltd. Şti. ünvanı ile 2005 yılı başlarında İstanbul'da kurulmuş olup 2018 yılı Mayıs ayında Aksaray'da hizmet vermeye başlamıştır.

günay pen

http://günay pen .com - 0545 282 79 23

günay pen yapı ve inşaat

PREFABRİK;Konteyner,prefabrik ev,şanti

http://www.aksaraykonteyner.com - 03322518131

PREFABRİK DÜNYASI;Konteynır aksaray,prefabrik aksaray,konteyner ev aksaray,prefabrik ev aksaray,aksaray konteyner,aksaray prefabrik ev,Konteynır ısparta,prefabrik ısparta,konteyner ev ısparta,prefabrik ev ısparta,ısparta konteyner,ısparta prefabrik ev,Konteynır niğde,prefabrik niğde,konteyner ev niğde,prefabrik ev niğde,niğde konteyner,niğde prefabrik ev,Konteynır afyon,prefabrik afyon,konteyner ev afyon,prefabrik ev afyon,afyon konteyner,afyon prefabrik ev,satılık konteyner aksaray,satılık prefabrik ev aksaray,konteyner fiyatları aksaray,konteyner sahibinden aksaray,ofis konteyner aksaray,şantiye konteyner aksaray,ucuz konteyner aksaray,konteyner yemekhane aksaray,konteyner yemekhane aksaray,prefabrikler aksaray,konteynerler aksaray,prefabrik konut aksaray,

Yüksel İnşaat Emlak

http:// - 05447704770

Satılık Lüks Daire ve Dükkalar Akıllı Yaşam Evleri
inşaat firmaları başta olmak üzere inşaat sektörü ve yapı alanında hizmet veren müteahhit, imalatçı, toptancı, perakendeci şahıs ve firmaları buluşturmak amaçlı özenle hazırlanmış olan web sitemiz üye olurken firmaların doldurduğu bilgiler, ziyaretçilere açıktır ve tüm inşaat firmalarının adres ve telefon bilgileri hakkında ayrıntılı bilgiler içermektedir.