Zonguldak İnşaat Firmaları 

inşaat firmaları
Firma Arama
Reklamlar

İLLERE GÖRE


Arama Sonuçları (Sonuç Sayısı : 7)

Akçati Cephe Kaplama |Bursa çelik çati s

http://www.akcaticephe.com - 0224 256 60 70

FIRMAMIZ BURSADA ÇELIK ÇATI ISLERI, ÇATI KAPLAMA ISLERI, CEPHE KAPLAMA ISLERI YAPMAKTADIR...AKCATI CEPHE, sektöründeki hizmet tecrübesi ve birikimlerini müsterilerine aktarmak adina kurulmustur.AKCATI CEPHE, sektöründeki saygin,istikrarli, kaliteli, güvenilir bir kurum olmayi hedefleyen ve bu hedef dogrultusunda alaninda en iyi olmak için çabalarken her ne kosulda olursa olsun, ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden, ekip çalisanlari ile beraber, degisimi yakalayarak ve sürekli gelisimi benimseyerek müsteri memnuniyetini saglamaktadir.Müsteri memnuniyetini ilke edinmis, güler yüzlü ekibimizle her basarimizla bir adim daha ileriye götürmektedir. Müsterilerimizin bulundugu her yerde bulunup, ihtiyaç duyduklari ürün ve hizmeti saglamak firmamizin kalitesini ve farkini müsterilerimize sunmak bizim görevimiz haline gelmistir.

Saya Ltd Şti

http:// - 0 372 322 70 01

Firmamız müşterileri ile karşılıklı güven doğrultusunda bu günlere gelmiş, dostluk ve hoşgörü çerçevesinde kalite konusunda taviz vermeden yoluna devam etmeye kararlıdır. Portföyümüzde bulunan müşterilerimizle sağladığımız bire bir yakın dostluklar bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimizdir. İlkesi ;kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti olan firmamızı aramanız bize yeni dostluklar kazandıracaktır. Birçok markayı ve ürünü bünyesinde bulunduran firmamız ile çalışma ayrıcalığını sizlerinde yaşaması bize büyük mutluluk yaşatacak ve hizmet anlayışımızda yeni ufuklar açacaktır.

Dekor Mermer Granit

http://www.dekorgranitmermer.com - 0372 319 19 31

HAKKIMIZDADekor Mermer Granit atölyemiz 2006 yılından bu yana Zonguldak Ereğli ilçesinde faaliyetini sürdürmekte olup, mermer imalatı ve taahhüt işeri yapmaktadır. Mermer, granit ve çimstone çeşitlerimizle; mutfak ve banyo tezgahları, cam denizliği, balkon küpeştesi, basamak, yer döşemesi, duvar kaplamaları, mezar imalat ve uygulaması yapılmaktadır.Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun, kullanışlı ve özel tasarımlar üretmek için çabalıyoruz. Yüzyıllardan beri kazancın en önemli öğesini alın teri ve emek oluşturmaktadır. Bizde alın teri döktüğümüz bu işte ortaya koyduğumuz çalışmalarla dinleniyor, duyduğumuz huzurla en iyiyi aramaya devam ediyoruz. Siz değerli müşterilerimize merdivenimutfak tezgahı,şömine,mezar taşı,dekorasyon,mermer üzerine yaptığımız çalışmalarla hizmet vermekten onur duyarız...Bize ulaşmanız yeterli... FİRMA YETKİLİSİ ALİ KEMAL ÖZGENÇ

İklim İnsaat

http://www.ikliminsaat.com - 0 541 558 04 40

İklim İnşaat Zonguldak'ta ısı yalıtımı, mantolama, villa inşaatı, toplu konut inşaatı, çelik villa inşaatı, anahtar teslimi projeler yapmaktadır.

KAR ALÜMİNYUM KÜPEŞTE VE KORKULUK S

http:// - 0.372 618 23 00

Firmamız müşterileri ile karşılıklı güven doğrultusunda bu günlere gelmiş, dostluk ve hoşgörü çerçevesinde kalite konusunda taviz vermeden yoluna devam etmeye kararlıdır. Portföyümüzde bulunan müşterilerimizle sağladığımız bire bir yakın dostluklar bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimizdir. İlkesi ;kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti olan firmamızı aramanız bize yeni dostluklar kazandıracaktır. Birçok markayı ve ürünü bünyesinde bulunduran firmamız ile çalışma ayrıcalığını sizlerinde yaşaması bize büyük mutluluk yaşatacak ve hizmet anlayışımızda yeni ufuklar açacaktır

KDZ. EREĞLİ YALÇIN İNŞAAT DEMİR Ç

http:// - 0 372 318 16 19

Karadeniz Ereğli Yalçın İnşaat olarak sektörümüzde kalite ve güven çerçevesinde müşteri memnuniyetini referans alarak çalışamalarımızı sürdürüyoruz... Başlıca hizmet verdiğimiz iş sahaları ise; PVC Doğrama, amerikan panel kapı, American Siding dış cephe kaplamadır..

KAR ALÜMİNYUM

www.karaluminium.com - 0542 296 40 22

2008 yılında ZONGULDAK ilinde korkuluk ve küpeşte sektöründe faaliyetlerine başlayan firmamız,müşteri memnuniyetini ön planda tutarak daima sorunlara çözüm üretir olmuştur.

TAYFUN AÇMALI GAYRİMENKUL

http://www.tayfunacmali.com.tr - 0 372 3166100

Profesyonel Gayrimenkul ve yatırım danışmanlığı ,iş takibi , alım satım kiralama arsa işyeri satışı işyeri kiralanması konusunda yardımcı olurum.Her türlü gayrimenkul işlerinizde yardımcı olmak ve tanışmak için büroma çay içmeye beklerim.
inşaat firmaları başta olmak üzere inşaat sektörü ve yapı alanında hizmet veren müteahhit, imalatçı, toptancı, perakendeci şahıs ve firmaları buluşturmak amaçlı özenle hazırlanmış olan web sitemiz üye olurken firmaların doldurduğu bilgiler, ziyaretçilere açıktır ve tüm inşaat firmalarının adres ve telefon bilgileri hakkında ayrıntılı bilgiler içermektedir.