SAMTEK İZOLASYON - İnşaat Firmaları - inşaat Firmaları 

inşaat firmaları
Firma Arama
Reklamlar

İLLERE GÖRE


SAMTEK İZOLASYON
Firma Bilgileri

Üyelik Tarihi : 18-05-2012
Firma Yetkili : SEÇKİN ALKAN
Firma Sektörü :
Çalışan Sayısı : 5 - 10 Kişi
  İncelenme Sayısı : 3625

İletişim Bilgileri
Adres : Kaptan Ağa Caddesi Mrk Kale Mah.Mecit Turan İş Hanı No:16/86
Şehir : Samsun
Telefon : 0.362 433 14 46
Faks : 0.362 433 14 46
Website : http://www.samtekizolasyon.com

 Firmanın Ürünleri -  Firmanın İlanları -  İletişim

Hakkımızda

 

Samtek İzolasyon Ltd.Şti. 2011 yılynda faaliyete geçen, genç, fakat ticari geçmişi 15 yıla yaklaşan, tecrübeli ve konusunda uzman kişilerin oluşturduğu bir kuruluştur. Ülkemizin çok fazla ihtiyaç duyduğu, taahhüde dayalı ısı-su-ses izolasyonları alanında çalışmaktadır. Samtek, uygulamalarında poliüretan ve poliüra sistemler kullanmaktadır. Kullandığı hammaddeler uluslar arası normlarda üretilmiş, gerekli kalite belgelerine ve sertifikalarına sahip hammaddelerdir. 

Samtek İzolasyon'un başarılarının altında, müşteri memnuniyetini ön plana çıkartan, satış öncesi olduğu kadar, satış sonrası da görevlerini yerine getiren, her ölçekteki müşterisi ile arasındaki ilişkiyi her zaman sıcak tutan ve başlantısını hiç kopartmayan profesyonel analayışı yatmaktadır.

Samtek içinde bulundugu sektördeki yenilikleri ve gelişmeleri yakından ve yerinde takip eden bir kurumdur. Bu çerçevede, pazara yenilikler sunmayı, kendi personelini eğitip geliştirmeyi, izolasyon kavramının gelişerek kuvvetlenmesini ve yaygınlaşmasını, bunu başta ülke menfaatlerini düşünerek, çevreci, temiz ortamlar sağlayarak sürdürmeyi görev edinmiştir. .inşaat firmaları başta olmak üzere inşaat sektörü ve yapı alanında hizmet veren müteahhit, imalatçı, toptancı, perakendeci şahıs ve firmaları buluşturmak amaçlı özenle hazırlanmış olan web sitemiz üye olurken firmaların doldurduğu bilgiler, ziyaretçilere açıktır ve tüm inşaat firmalarının adres ve telefon bilgileri hakkında ayrıntılı bilgiler içermektedir.