İntes İnşaat Tesisat Taah. - İnşaat Firmaları - inşaat Firmaları 

inşaat firmaları
Firma Arama
Reklamlar

İLLERE GÖRE


İntes İnşaat Tesisat Taah.
Firma Bilgileri

Üyelik Tarihi : 24-09-2012
Firma Yetkili : Burhan Taşdelen
Firma Sektörü :
Çalışan Sayısı : 5 - 10 Kişi
  İncelenme Sayısı : 3747

İletişim Bilgileri
Adres : Karıt San Sit. 13 Blok No:13 Karabük
Şehir : Karabük
Telefon : 0370 741 22 00
Faks : 0370 741 22 00
Website : http://www.intesinsaat.com

 Firmanın Ürünleri -  Firmanın İlanları -  İletişim

Hakkımızda

İntes İnşaat Tesisat Taah.  Burhan Taşdelen tarafından 2012 yılında Karabük’te temel faaliyet alanı mekanik tesisat, ısıtma, soğutma sistemleri, havalandırma tesisatı ve doğalgaz tesisatı alanında yönetmeliklere uygun, uluslar arası standartlar, teknolojik gelişmeler takip edilerek proje ve imalat aşamalarında hizmet etmek üzere kurulmuştur.

Bölgede yapılan kamu ve özel sektör projelerinin birçoğun da görev alarak bilgi ve tecrübelerimiz doğrultusunda firmamız İntes İnşaat Tesisatı kurarak siz değerli müşterilerimize kalite ve ekonomik çözüm sunmak temel ilkemiz olarak yer almaktadır.

Müşterilerimize kaliteden ödün vermeden hızlı kusursuz ve uygun fiyatlara klima, havalandırma, yangın tesisatı, alçak ve yüksek basınçlı buhar sistemleri, sıhhi tesisat, doğalgaz tesisatı ve bina otomasyonu uygulamalarında ihtisaslaşmış bulunmaktayız.

Siz değerli müşterilerimizin projelerinde fark yaratmak için her daim hizmetinize hazırız.inşaat firmaları başta olmak üzere inşaat sektörü ve yapı alanında hizmet veren müteahhit, imalatçı, toptancı, perakendeci şahıs ve firmaları buluşturmak amaçlı özenle hazırlanmış olan web sitemiz üye olurken firmaların doldurduğu bilgiler, ziyaretçilere açıktır ve tüm inşaat firmalarının adres ve telefon bilgileri hakkında ayrıntılı bilgiler içermektedir.