Real Power jenaretör | İstanbulda Jeneretör Firmaları | İstanbul Jeneretör Firmaları - İnşaat Firmaları - inşaat Firmaları 

inşaat firmaları
Firma Arama
Reklamlar

İLLERE GÖRE


Real Power jenaretör | İstanbulda Jeneretör Firmaları | İstanbul Jeneretör Firmaları
Firma Bilgileri

Üyelik Tarihi : 10-06-2013
Firma Yetkili : Kadir arslan
Firma Sektörü :
Çalışan Sayısı :
  İncelenme Sayısı : 2704

İletişim Bilgileri
Adres : turgut özal bul.güngören mah.yazgı sk.no:5/A taşdelen/çekmeköy İstanbul
Şehir : İstanbul
Telefon : 0216 430 97 35
Faks : 0216 484 83 36
Website : http://www.realpowerjenerator.com/

 Firmanın Ürünleri -  Firmanın İlanları -  İletişim

Hakkımızda

 

Toplumun her kesiminden insanların fark gözetilmeksizin iyi şeylere layık olduğu, azmin ve bilgi birikimine dayalı çok çalışmanın mutlaka başarıya ulaşacağı felsefesinden hareketle, 2000 yılında temelleri atılan şirketimiz, ortaklarına, çalışanlarına, müşterilerine, tedarikçilerine ve ilişki içinde olduğu tüm kurum ve kişilere göstermiş olduğu saygı, sadakat ve özveri sayesinde bu günlere gelmiştir. 

Akademik eğitim sonrası, yirmi yıldan fazla jeneratör sektöründe kazanılan tecrübeler ışığında elde edilen bilgi birikimi ile takım çalışmasından ayrılmayan ekibimiz, kuruluşundan bu yana geçen zaman diliminde ivmesini kaybetmeden kalifiye kadrosunu ve kapasitesini arttırmıştır. 

Birçok büyük projeye, tasarımından teslimat ve montajına kadar, verdiği terminlere uyarak imzasını atan Realpower Jeneratör Şirketler Grubu, Türkiye'de ve Dünya'da güvenilir ve aranır bir marka haline gelmiştir. 

Hedefimiz; "Önce İnsan" felsefesinden, firma güvenilirliğinden ve ürün kalitesinden ödün vermeden, bilgi ve teknolojinin önemini özümsemiş yetkin ve yaratıcı kadromuzu genişletip, yatırımlarımızı sürdürerek Dünya'nın önde gelen enerji üreticilerinden olmaktır. 

Dileriz; bugüne kadar elde ettiğimiz başarılar ve deneyimler, hedeflediğimiz amaçların gerçekleşmesinde yol gösterici olur.


inşaat firmaları başta olmak üzere inşaat sektörü ve yapı alanında hizmet veren müteahhit, imalatçı, toptancı, perakendeci şahıs ve firmaları buluşturmak amaçlı özenle hazırlanmış olan web sitemiz üye olurken firmaların doldurduğu bilgiler, ziyaretçilere açıktır ve tüm inşaat firmalarının adres ve telefon bilgileri hakkında ayrıntılı bilgiler içermektedir.