Ctp Kaplama | 0 532 427 15 87 - İnşaat Firmaları - inaat Firmalar 

inşaat firmaları
Firma Arama
Reklamlar

İLLERE GÖRE


Ctp Kaplama | 0 532 427 15 87
Firma Bilgileri

yelik Tarihi : 02-10-2013
Firma Yetkili : Furkan Çolpa
Firma Sektörü :
Çalan Says :
  ncelenme Says : 3980

letiim Bilgileri
Adres : Kömürcüoğlu Cad. No:60 Tavşanlı Köyü/Gebze/Kocaeli
ehir : Kocaeli
Telefon : 0 532 427 15 87
Faks : 0 535 231 90 39
Website : http://ctppolyesterkaplama.com/

 Firmann rnleri -  Firmann lanlar -  letiim

Hakkmzda

1998′den beri alt yapımız ve üstün düzey ekipmanlarımızla , tam teşekküllü şekilde bu sektörde çalışmaktayız. Her türlü Epoksi,Vinlester,Polyester Fiber Kaplama Ve İzolasyon işleriniz standart düzeyde yapılır.

CTP POLYESTER KAPLAMA olarak amacımız öncelikli olarak müşteri memnuniyetine önem vermektir. Yılların deneyimi ve üstün hizmet anlayışımızı dinamik ekibimiz ile birleştirerek müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermekteyiz.

Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız her türlü istek ve görüşlerinizi dikkate alıp sizlere en iyi hizmeti vermek için en kaliteli ekip ve ekipmanlarla işlemleri büyük bir titizlikle yürütmektedir.

Firmamız geniş hizmet yelpazesi ile sektördeki yenilikleri sürekli olarak takip ederek müşterilerine her zaman en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiştir. Sektörde saygın sürekli olarak büyümeyi hedefleyen bir kuruluş olmak en temel vizyonumuzdur.inşaat firmaları başta olmak üzere inşaat sektörü ve yapı alanında hizmet veren müteahhit, imalatçı, toptancı, perakendeci şahıs ve firmaları buluşturmak amaçlı özenle hazırlanmış olan web sitemiz üye olurken firmaların doldurduğu bilgiler, ziyaretçilere açıktır ve tüm inşaat firmalarının adres ve telefon bilgileri hakkında ayrıntılı bilgiler içermektedir.