inşaat firmaları


Firma Arama
Reklamlar

İLLERE GÖRE


Vizyon Ahşap Aksesuar
Firma Bilgileri

Üyelik Tarihi : 11-06-2017
Firma Yetkili : Nafi Erdem
Firma Sektörü :
Çalışan Sayısı : 5 - 10 Kişi
  İncelenme Sayısı : 392

İletişim Bilgileri
Adres : Demirhendek caddesi No.22,Siteler,Altındağ
Şehir : Ankara
Telefon : 05326602162
Faks :
Website : http://www.zigonsehpaankara.com
Harita : Haritayı Görüntülemek İçin Tıklayın

 Firmanın Ürünleri -  Firmanın İlanları -  İletişim

Hakkımızda

 Vizyon Ahşap Aksesuar, Ankara Siteler'de ahşap sehpa imalatçısı bir aksesuar firması olup, imalatlarımızı kendi atölyemizde yapmaktayız.

 
İmalatını yaptığımız ürünler; ahşap zigon sehpa, orta sehpa, yan sehpa ve dresuar olup, ürünlerimizin toptan ve perakende satışını yapmaktayız.
 
Yılların verdiği tecrübeyle yaptığımız işlerimizde müşteri memnuniyeti ve kalite odaklılık prensipleri doğrultusunda çalışmaktayız. Bunun dışında müşterilerimizin siparişlerini müşteri talepleri doğrultusunda ve zamanında teslim ederiz.
 
Firmamızın vizyonu, hem Ankara hem de diğer şehirlerdeki müşterilerimize kaliteli ürünlerimizi sunarak portföyümüzü artırabilmektir.
 
Siz değerli müşterilerimize Ankara Siteler'deki atölyemizde hizmet vermekten gurur ve mutluluk duyarız.


inşaat firmaları başta olmak üzere inşaat sektörü ve yapı alanında hizmet veren müteahhit, imalatçı, toptancı, perakendeci şahıs ve firmaları buluşturmak amaçlı özenle hazırlanmış olan web sitemiz üye olurken firmaların doldurduğu bilgiler, ziyaretçilere açıktır ve tüm inşaat firmalarının adres ve telefon bilgileri hakkında ayrıntılı bilgiler içermektedir.