ASİN YAPI DEKORASYON - İnşaat Firmaları - inşaat Firmaları 

inşaat firmaları
Firma Arama
Reklamlar

İLLERE GÖRE


ASİN YAPI DEKORASYON
Firma Bilgileri

Üyelik Tarihi : 14-11-2017
Firma Yetkili : MEHMET YUNUS POLAT
Firma Sektörü :
Çalışan Sayısı : 11-50 Kişi
  İncelenme Sayısı : 378

İletişim Bilgileri
Adres : BÜLBÜLZADE MAH. 10 NOLU CADDE NO:140/B
Şehir : Gaziantep
Telefon : 03425020064
Faks :
Website : http://www.asinyapi.wixsite.com/asin
Harita : Haritayı Görüntülemek İçin Tıklayın

 Firmanın Ürünleri -  Firmanın İlanları -  İletişim

Hakkımızda

 

 ”Her şeyden öce işimizi severek yapıyoruz.
Belkide başarımızın tek ve yegane sebebi de budur.Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi dahada geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. 
Asin İnşaat ekibine dahil olan herkeste işini severek yapıyor ve kendi alanında gelişebilmek için çaba harcıyor. ”Bahane değil çözüm üretiyoruz.” Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin çok üzerinde zor bir iş olduğunu biliyoruz. Çeşitli bir çok sorunla karşılaşıyoruz.Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahane aramaktansa, bu sorunları nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz.Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken ”bahaneler değil çözümler üretiyoruz.” Asin İnşaat firması isim olarak yeni bir firma. Ancak kaliteli sağlam ve ekonomik iş yapmak konusunda oldukça deneyimliyiz.
Disiplinli ve Programlı çalışıyoruz.”
Hizmet verdiğimiz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka planlı ve programlı şekilde çalışarak o işin üstesinden gelinebilir. Bizde bunu kendimize alışkanlık olarak kabullendik. Üzerinde Çalıştığımız her iş için planladığımız iş akışına sadık kalmaktayız. Elbette 
Asin İnşaat'ı farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden ”farklı” olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz. Zamanınız olduğunda sizinle tanışmak için ofisimize bekliyoruz…inşaat firmaları başta olmak üzere inşaat sektörü ve yapı alanında hizmet veren müteahhit, imalatçı, toptancı, perakendeci şahıs ve firmaları buluşturmak amaçlı özenle hazırlanmış olan web sitemiz üye olurken firmaların doldurduğu bilgiler, ziyaretçilere açıktır ve tüm inşaat firmalarının adres ve telefon bilgileri hakkında ayrıntılı bilgiler içermektedir.