Üzümcüoğlu İnşaat - İnşaat Firmaları - inaat Firmalar 

inşaat firmaları
Firma Arama
Reklamlar

İLLERE GÖRE


Üzümcüoğlu İnşaat
Firma Bilgileri

yelik Tarihi : 08-05-2018
Firma Yetkili : Orhan Üzümcüoğlu
Firma Sektörü :
Çalan Says :
  ncelenme Says : 1174

letiim Bilgileri
Adres : Baraj mahallesi Kılıçarslan Sokak T3/B-6 No.2P/24,Altındağ
ehir : Ankara
Telefon : 05321528594
Faks :
Website : http://www.uzumcuogluinsaat.com

 Firmann rnleri -  Firmann lanlar -  letiim

Hakkmzda

 ÜZÜMCÜOĞLU İNŞAAT ŞİRKETİNE HOŞ GELDİNİZ

Şirketimiz kuruluşundan bu güne kadar pek çok önemli projelerde bulunmuştur. İnşaat sektörünün tüm süreçlerinde kazanılan deneyimle birçok projede taşeronluk hizmetleri veren grubumuz  ÜZÜMCÜOĞLU İNŞAAT ŞTİ. ünvanıyla şirketleşmiştir.
 
Hizmet verdiğimiz alanlar, duvar ve baca imalatı, gaz beton lento imalatları, yalıtım ve mantolama hizmetleri, boya ve badana hizmetleri, şap imalatı, seramik kaplama imalatı, asma tavan imalatı, mermer kaplama imalatı, dilatasyon profilleri ve andezit hizmetleridir.
 
Üst yapı mimari işlerde alt yüklenici firma olarak çözüm ortaklığı yapan firmamız görev aldığı projeleri başarıyla sonlandırarak teslim etmiştir. 
 
Kuzey Ankara kent girişi 5.Bölge'de 809 adet TOKİ  konutu inşaatı, 1 adet ünite merkezi, 1 adet kreş ve 1 adet cami inşaatı ve alt yapı ve çevre düzenlemeleri firmamız tarafından alt yüklenici olarak gerçekleştirilmiştir.
 
Sahip olduğumuz en büyük sermaye tarafımıza duyduğunuz güven duygusudur.
 
Siz değerli müşterilerimize inşaat hizmetleri vermekten gurur ve onur duymaktayız.
 
 
GÜVEN İNŞA EDİYORUZ


inşaat firmaları başta olmak üzere inşaat sektörü ve yapı alanında hizmet veren müteahhit, imalatçı, toptancı, perakendeci şahıs ve firmaları buluşturmak amaçlı özenle hazırlanmış olan web sitemiz üye olurken firmaların doldurduğu bilgiler, ziyaretçilere açıktır ve tüm inşaat firmalarının adres ve telefon bilgileri hakkında ayrıntılı bilgiler içermektedir.