MİM DEKORASYON - İnşaat Firmaları - inşaat Firmaları 

inşaat firmaları
Firma Arama
Reklamlar

İLLERE GÖRE


MİM DEKORASYON
Firma Bilgileri

Üyelik Tarihi : 05-12-2011
Firma Yetkili : MEHMET FAHİR GÖKBUĞA
Firma Sektörü :
Çalışan Sayısı : 5 Kişi ve altı
  İncelenme Sayısı : 3133

İletişim Bilgileri
Adres : Baksan Sanayi Sitesi No : 78/9 - MERKEZ
Şehir : Eskişehir
Telefon : 0 532 710 55 77
Faks :
Website : http://www.mimdekorasyon.com

 Firmanın Ürünleri -  Firmanın İlanları -  İletişim

Hakkımızda

2008 YILINDA KURULMUŞ OLAN Mim Dekorasyon, yaptığı işlerde kaliteyi ve prestiji ön planda tutan inşaat, yapı dekorasyon ve taahhüt firmalarından biridir. 

Kuruluşundan bu yana önde gelen büyük markaların çoğunda dekorasyon işlerini başarıyla yerine getirmiştir. 

Özellikle üst yapı ve tavan kaplamaları işlerinde uzmanlaşan Mim Dekorasyon proje yönetimindeki deneyimi, üstlendiği projeleri zamanında bitirme geleneği ve kaliteli işçiliğe verdiği önemden ötürü sektöründe tercih edilen firmalar arasındadır.

Mim Dekorasyon'un faaliyet alanları özel sektörün yanı sıra İl özel idare binaları ve devlet kurumlarına da hizmet verecek şekilde gelişmiştir. Prestijin ön planda bulunduğu lüks yapılar, sanayi yapıları, ticaret merkezleri, genel müdürlük binaları başta olmak üzere, toplu konut projeleri ve bir takım müstakil binaların anahtar teslimi projelerin yapılmasını kapsamaktadır.inşaat firmaları başta olmak üzere inşaat sektörü ve yapı alanında hizmet veren müteahhit, imalatçı, toptancı, perakendeci şahıs ve firmaları buluşturmak amaçlı özenle hazırlanmış olan web sitemiz üye olurken firmaların doldurduğu bilgiler, ziyaretçilere açıktır ve tüm inşaat firmalarının adres ve telefon bilgileri hakkında ayrıntılı bilgiler içermektedir.