İnşaat Firmaları 

inşaat firmaları
Firma Arama
Reklamlar

İLLERE GÖRE


Hakkımızda

- İnşaat Firmaları bir firma rehberi sitesidir. İnşaat Firmaları'na üye olurken firmaların doldurduğu bilgiler, tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanması kabul edilmiş bilgilerdir. Firmaların kendilerinin verdiği ve doldurduğu bilgilerdir.


- Ziyaretçilerin üyelik formu doldururken istenen ve üye firmaların kendileri tarafından verilen bilgilerin haricinde hiçbir bilgisi ve kaydı tutulmamaktadır.


- Kullanıcı adı ve şifre ile girilen üye hesapları ve bilgileri sadece kullanıcıya aittir ve sadece kullanıcı adı ve şifre ile ulaşılabilir.


- Rehberimize kayıt olan firma kayıt formundaki doldurduğu bilgilerin açık olarak yayınlanmasını kabul etmiştir.


- Üyelik formlarında ve site içerisinde sizlerden özel ve gizlilik arzu eden ( Kredi kartı bilgisi vb.) bilgileriniz istenmemekte, alınmamakta ve saklanmamaktadır.


- Varlıklarının tümünün veya bir kısmının el değiştirmesi halinde elimizdeki bilgileri, yukarıda belirttiğimiz kurallar çerçevesinde kullanılmak üzere transfer etme hakkımızı koruduğumuzu belirtiriz.


Sitemizi ziyaret ederek ve sitemizdeki çeşitli hizmetlerden yararlanarak, bilgilerinizin yukarıda belirtildiği şekliyle toplanmasına ve kullanılmasına kendisinin rıza gösterdiği kabul edilir.inşaat firmaları başta olmak üzere inşaat sektörü ve yapı alanında hizmet veren müteahhit, imalatçı, toptancı, perakendeci şahıs ve firmaları buluşturmak amaçlı özenle hazırlanmış olan web sitemiz üye olurken firmaların doldurduğu bilgiler, ziyaretçilere açıktır ve tüm inşaat firmalarının adres ve telefon bilgileri hakkında ayrıntılı bilgiler içermektedir.