Anlı Yapı Dekorasyon | İstanbulda Dekorasyoncular | İstanbul İç Dekorasyon Firmaları | istanbul Alçı Dekorasyon Firmaları | mutfak banyo ev tadilatı (0 216 416 99 58 - ) - İnşaat FirmalarıAnlı Yapı Dekorasyon | İstanbulda Dekorasyoncular | İstanbul İç Dekorasyon Firmaları | istanbul Alçı Dekorasyon Firmaları

:
Firma Adi : Anlı Yapı Dekorasyon | İstanbulda Dekorasyoncular | İstanbul İç Dekorasyon Firmaları | istanbul Alçı Dekorasyon Firmaları
Firma Sektörü : Dekorasyon - İç Mimar
Firma Yetkili : İbrahim Anlı
Incelenme : 5433
Facebook'ta Paylas

ILETISIM BILGILERI

Adres : Bayer Cad. Cemil Akdoğan Sok. No:22/A KOZYATAĞI
Sube :
Sehir :
Telefon : 0 216 416 99 58
Faks : 0 532 283 46 15
GSM :
Website : http://www.anliyapidekorasyon.com


FİRMA SAYFALARI


ÜRÜNLER


ILANLAR


mutfak banyo ev tadilatıHAKKIMIZDA


ANLI İÇ VE DIŞ DEKORASYON

istanbul alçı dekorasyon firmaları,istanbulda dekorasyon firmaları,istanbul dekorasyoncular

 

Sektörde öncü firmalardan olananlı yapı tamamıyla siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güler yüzlü hizmet sunmayı prensip edinmiştir. Firmamız gerek bireysel gerek kurumsal müşterilerine hizmette sınır tanımaz.


Firmamızın kurucusu olan; İBRAHİM ANLI sizdeğeri müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için. bizzat uygulamaları imalathanelerden başlayıp monte aşamasına kadar takibini sürdürmektedir. Her yaptığınız iş konuşulan tarihten en az bir gün önceden teslimata hazır bir şekilde beklemektedir. Anlı yapı siz değerli müşterilerine daha kaliteli hizmet verebilmek için alanında uzman personeliyle hizmette sınır tanımıyor.

 

Sektörde geçirdiğimiz uzun yıllardan sonra edindiğimiz deneyim ve tecrübelerimizi birleştirip siz değerli müşterilerimizin görüşlerine sunuyoruz. Kaliteli hizmet için yolumuza sizden aldığımız güç ile devam ediyoruz. Bize bu güveni veren sizsaygıdeğer müşterilerimize sonsuz teşekkürü borç biliriz...

 

Vizyonumuz; Faaliyet gösterdiğimiz her alanda yenilikçi olmak, teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek kaliteli ürün ve hizmet vermek, bunun için gerekli iş gücünü bünyemizde yaşatmaktır.

 

Misyonumuz; Projelerimiz, çözümlerimiz, ürün gamımız, satış sonrası sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile sürekli tercih edilen önerilen ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.

 
inşaat firmaları başta olmak üzere inşaat sektörü ve yapı alanında hizmet veren müteahhit, imalatçı, toptancı, perakendeci şahıs ve firmaları buluşturmak amaçlı özenle hazırlanmış olan web sitemiz üye olurken firmaların doldurduğu bilgiler, ziyaretçilere açıktır ve tüm inşaat firmalarının adres ve telefon bilgileri hakkında ayrıntılı bilgiler içermektedir.