Çaba Metal |trabzonda ferforje yapanlar , trabzonda ferforje , merdiven korkuluğu yapanlar , ucuz ferforjeler , uygun fiyatlı ferforje , trabzonda uyg

:
Firma Adi : Çaba Metal |trabzonda ferforje yapanlar , trabzonda ferforje , merdiven korkuluğu yapanlar , ucuz ferforjeler , uygun fiyatlı ferforje , trabzonda uyg
Firma Sektörü : Ferforje Hizmeti
Firma Yetkili : Güngör Güleş
Incelenme : 1223
Facebook'ta Paylas

ILETISIM BILGILERI

Adres : Pelitli Beldesi Adnan Kahveci Mah. Rize Cad. No: 94 Turan Apt. B-1 Merkez / Trabzon
Sube :
Sehir :
Telefon : 0(462) 334 55 45
Faks : 0(532) 138 10 33
GSM : 0(536) 686 33 31
Website : http://


FİRMA SAYFALARI


ÜRÜNLER

Firmaya ait ürün bulunamadi...


ILANLAR

Firmaya ait ilan bulunamadi...
HAKKIMIZDA


Çaba Metal


Firmamız müşterileri ile karşılıklı güven doğrultusunda bu günlere gelmiş, dostluk ve hoşgörü çerçevesinde kalite konusunda taviz vermeden yoluna devam etmeye kararlıdır. Portföyümüzde bulunan müşterilerimizle sağladığımız bire bir yakın dostluklar bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimizdir.

İlkesi ;kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti olan firmamızı aramanız bize yeni dostluklar kazandıracaktır. Birçok markayı ve ürünü bünyesinde bulunduran firmamız ile çalışma ayrıcalığını sizlerinde yaşaması bize büyük mutluluk yaşatacak ve hizmet anlayışımızda yeni ufuklar açacaktır.
 
inşaat firmaları başta olmak üzere inşaat sektörü ve yapı alanında hizmet veren müteahhit, imalatçı, toptancı, perakendeci şahıs ve firmaları buluşturmak amaçlı özenle hazırlanmış olan web sitemiz üye olurken firmaların doldurduğu bilgiler, ziyaretçilere açıktır ve tüm inşaat firmalarının adres ve telefon bilgileri hakkında ayrıntılı bilgiler içermektedir.