Rd Precast | Ankara Prekast (0312 386 19 00 - 0 (532) 746 36 58 ) - İnşaat FirmalarıRd Precast

:
Firma Adi : Rd Precast
Firma Sektörü : İnşaat Firmaları
Firma Yetkili : Rüstem Doğan
Incelenme : 1530
Facebook'ta Paylas

ILETISIM BILGILERI

Adres : Alınteri Bulvarı Ostim iş merkezi D blok 33/23, Ostim, Yenimahalle
Sube :
Sehir :
Telefon : 0312 386 19 00
Faks :
GSM : 0 (532) 746 36 58
Website : http://www.rdprecast.net


FİRMA SAYFALARI


ÜRÜNLER

Firmaya ait ürün bulunamadi...


ILANLAR

Firmaya ait ilan bulunamadi...


Ankara PrekastHAKKIMIZDA


RD precast olarak precast sektöründe yıllardır biriktirdiğimiz tecrübelerimizle ve yüksek bir motivasyonla sektörde özellikle kaliteli hizmet veren güvenilir bir firma olmak  en büyük ve vazgeçilmez özelliklerimizdir. RD Precast markamızla precast GRC Takviyeli Beton cephe kaplamaları üretimi ve uygulaması yapmaktayız. Yapı sektöründe, son yılların en çok tercih edilen cephe kaplama malzemelerinden olan GRC takviyeli beton, (precast) mimarlar tarafından hem özel hem kamu binalarında sıklıkla kullanılmaya başlanmıştır. Müşterilerden gelen teklif taleplerine konu olan projeler, proje departmanımızdaki teknik ofis tarafından detaylı bir şekilde incelenir ve metrajlar hesaplanır.

 

Projenin tasarımı, konumu ve işin süresine göre yapılan değerlendirmeler sonucu müşterinin teklifi hazırlanıp gönderilir. Olumlu yanıt sonrası karşılıklı anlaşmaların imza altına alındığı sözleşme sonrası, ölçüm ekibi binanın yerinde rölevesini alır. Bu röleve sonucu teknik ofis tarafından hazırlanan uygulama projeleri işverenin onayına sunulur. Onay sonrası fabrikada imalata başlanır. İmalatı yapılan ürünlerin şantiyeye sevkiyatıyla birlikte de montaj ekipleri tarafından binaya uygulama aşamasına geçilir. Ve uzman ekipler tarafından montajı tamamlanan cepheler boyaya hazır bir halde işverene teslim edilir.   ankara prekast , ankara beton cephe kaplama , ankara grc kaplama beton cephe kaplama , ankara grc takviyeli beton 
inşaat firmaları başta olmak üzere inşaat sektörü ve yapı alanında hizmet veren müteahhit, imalatçı, toptancı, perakendeci şahıs ve firmaları buluşturmak amaçlı özenle hazırlanmış olan web sitemiz üye olurken firmaların doldurduğu bilgiler, ziyaretçilere açıktır ve tüm inşaat firmalarının adres ve telefon bilgileri hakkında ayrıntılı bilgiler içermektedir.