inşaat firmaları


Firma Arama
Reklamlar

İLLERE GÖRE


Haberler
Nt Mağazalarının 109. Şubesi Burdur'da Açıldı haberi (Haber Yayın Tarihi: 09 Ağustos 2010 Pazartesi Saat 16:48 - Okunma : 1019)
Türkiye geneli ve yurt dışında kitap, kırtasiye ve teknoloji alanında hizmet veren NT Mağazaları Burdur'da Gazi Caddesi'ne açtığı mağazasıyla şube sayısını 110'a çıkardı. Açılış için bazı ürünlerinde özel indirimler uygulanan NT Mağazalarında ucuzluk izdihamı yaşandı.

NT Mağazaları, 13 mağazasında aynı anda gerçekleştireceği toplu açılışlarla mağaza sayısını 110'a çıkardı. 13 yeni mağazanın içinde yer alan Burdur şubesinin açılışını Burdur Valisi Süleyman Tapsız, AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, Burdur Belediye Başkanı Sebahattin Akkaya, İl Emniyet Müdürü Celal Aydoğan ve Oğuz Eğitim Kurumları Genel Müdürü Ahmet Uysal gerçekleştirdi.

Açılış töreninde konuşan Burdur Valisi Süleyman Tapsız, NT mağazalarıyla Burdur'da önemli bir eksikliğin giderildiğini belirtti. Tapsız, "Bizler inancının ilk emri 'Oku' olan bir milletin mensuplarıyız. Bu nedenle okumaya büyük bir önem vermeliyiz. Ama millet olarak maalesef bu konuda eksikliğimiz var. Çünkü ülkemizde kütüphane sayısı kahvehane sayısının 800'de 1'i kadar. Bu rakamlar ne kadar geri olduğumuzu ortaya koyuyor. Ben NT Mağazalarını bu nedenle kutluyorum. Bütün halkımıza, özellikle gençlerimize en iyi dostlarının kitap olmasını temenni ediyorum." şeklinde konuştu.

AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik de NT Mağazalarının önümüzdeki süreçte çok daha güzel hizmetler edeceğine inandığını belirterek, "Arkadaşlar bir hizmeti yaparlarsa en iyisini yaparlar diye düşünüyorum. NT Mağazaları Burdur'a hayırlı olsun." dedi.

Konuşmaların ardından, açılışı yapılan mağazaya Burdur halkı büyük ilgi gösterdi. Vatandaşlar, açılış gününe özel uygulanan indirimli ürünleri alabilmek için birbirleriyle yarıştı. NT mağazalarının, açılışı yapılan yeni 13 şubesinde toplam 162 kişiye iş imkanı sağladığı belirtildi.

Burdur'un en işlek caddelerinden birinde açılan NT Mağazaları'nda sınavlara hazırlık ve diğer kitap çeşitleri, kırtasiye ürünleri, bilgisayar, elektronik ürünler ve daha birçok kategoride ürün satışı yapılıyor.

Kitap merkezli bir yaşam oluşturmak amacıyla satış hizmeti dışında kültürel faaliyetlere de ev sahipliği yapacak mağazanın üst katında da bir kültür merkezi oluşturma hazırlıkları devam ediyor. Bu mekan sayesinde NT Mağazası, imza günleri, yazar-okur buluşmaları, çocuklara yönelik aktiviteler düzenleyecek.


Popüler Firmalar
FP İnşaat Mlz. Petr. Ür. Taş. San. Tic. Ltd. Şti. Kalıp Yağı|İskele Bağlantı Elemanları
FP İnşaat Mlz. Petr. Ü...
Ankara Kartvizit | Ankara Matbaa
Ankara Kartvizit | Ank...
Optimal Metal |İzmir Metal Dekorasyon |İzmir Metal Dekorasyon Tasarım
Optimal Metal |İzmir M...
Harmantepe Kurşun Kaplama |istanbulda camii kaplama yapanlar|istanbulda camii kaplama fiyatları|sancaktepede camii kaplama yapanlar|sancaktepede camii
Harmantepe Kurşun Kapl...
HACIOĞLU PARKE İZMİR,Laminat parke, sistre cila, Rabıta, Lambiri çakımı, Çelik kapı, Yer döşeme sistemleri, Su geçirmeyen lam
HACIOĞLU PARKE İZMİR,L...


inşaat firmaları başta olmak üzere inşaat sektörü ve yapı alanında hizmet veren müteahhit, imalatçı, toptancı, perakendeci şahıs ve firmaları buluşturmak amaçlı özenle hazırlanmış olan web sitemiz üye olurken firmaların doldurduğu bilgiler, ziyaretçilere açıktır ve tüm inşaat firmalarının adres ve telefon bilgileri hakkında ayrıntılı bilgiler içermektedir.